Posiadasz biuro rachunkowe i wiesz, że Twoja firma działa sprawnie i profesjonalnie. Jedyne czego potrzebujesz, to wyróżnić się na tle konkurencji, która, jak wiadomo, nie śpi. Jeśli chcesz być bardziej konkurencyjny na rynku, postaw na narzędzia, które zaoferują więcej możliwości. 

Moduł Księgowy w systemie enova365 to rozwiązanie, które wyróżni Twoje biuro i uatrakcyjni jego usługi. W ofercie zyskasz szeroki wachlarz funkcji, które usprawnią pracę Tobie, zatrudnionym w firmie oraz klientom. 

Jednymi z opcji zwiększających konkurencyjność są pulpity dedykowane klientom i pracownikom. Pulpit Klienta Biura Rachunkowego jest platformą, pozwalającą na swobodną, elektroniczną komunikację między firmą i klientem. Pulpity HR natomiast dedykowane są pracownikom wraz z ich przełożonymi w postaci Pulpitu Pracownika oraz Pulpitu Kierownika. Pozwalają na zarządzanie wnioskami urlopowymi i stanowią doskonałe narzędzie w czasie pracy zdalnej. Pracownicy dzięki temu mogą np. o każdej porze sprawdzić dane dotyczące ich czasu pracy lub kwestii urlopowych.

Inną przydatną funkcją są Importy i Eksporty Księgowe. To narzędzie mające za zadanie wspieranie importu i eksportu danych z ewidencji dokumentów. Co ważne, dodatki te działają nie tylko między instalacjami enova365, ale również z innymi systemami. Przekazywane dane w postaci dokumentów magazynowych, faktur czy wyciągów bankowych będą działać bez zarzutu, nawet jeśli pochodzą z zupełnie odmiennego źródła. Nie musisz się więc martwić o przepływ swoich dokumentów do zaksięgowania.

Jeśli myślisz o usprawnieniu kwestii wyjazdów służbowych z pewnością zainteresuje Cię moduł Delegacje Służbowe w systemie enova365. Narzędzie to ułatwi rejestrację, obsługę i rozliczanie delegacji zarówno krajowych, jak i zagranicznych. Zapewni prawidłową ewidencję wyjazdów pracowników, poniesionych w związku z tym kosztów, dostarczy precyzyjnych informacji o wyjazdach oraz ułatwi obieg dokumentów związanych z delegacjami.

To tylko niektóre z funkcjonalności znajdujących się w pakiecie Modułu Księgowego enova365. Postaw na rozwiązania, pozwalające zwiększyć konkurencyjność Twojego biura i pozostaw swoją branżę w tyle.