Akademia Milestone

zdobywaj praktyczną wiedzę

Akademia Milestone to miejsce, w którym dzielimy się swoją wiedzą i praktycznymi poradami z wykorzystaniem najlepszych narzędzi HR i ERP.

PRACUJ JESZCZE WYDAJNIEJ

szkolenia i baza wiedzy Milestone

WEBINARY

Bezpłatne spotkania online z naszymi konsultantami, któzy omawiają poszczególne funkcje programów Teta i enova365. 

INSTRUKTAŻE

Poznaj rozwiązania na najbardziej nurtujące problemy! Nasi konsultanci przygotowali video poradniki z najczęstszymi pytaniami.

CASE STUDY

Poznaj historie wdrożeń i sukcesy naszych Klientów z nowymi programami HR i księgowymi.

E-BOOKI

Pobierz darmowe treści, wktórych opisujemy pracę na programach kadrowo-płacowych, księgowych i handlowych.

SZKOLENIA

Umów się na indywidualne lub grupowe szkolenie z naszymi konsultantami. Opcja idealna dla nowych pracowników w firmie lub osób chcących poszerzyć wiedzę z obsługi programu.

PODCAST

Szczegóły już wkrótce

DODATKOWE USŁUGI

Poza samym wdrożeniem oprogramowania, realizujemy również usługi towarzyszące procesowi przejścia na nowy system, takie jak analizy przedwdrożeniowe, migracje danych, szkolenia oraz parametryzacje programów.

analiza przedwdrożeniowa

Profesjonalne prowadzenie prac projektowych i dokumentacji. Umiejętna i efektywna komunikacja z klientem i zespołem wdrożeniowym.

parametryzacja sysmetów

Dostosujemy aplikacje do specyfiki danej organizacji, spełniając wszystkie wymagania, jakie ma Klient – od parametryzacji modułów po tworzenie dedykowanych interfejsów, modułów czy raportów.

migracja danych

Przejście na nowy system nie musi być trudne, szczególnie jeśli przeprowadzane jest przez profesjonalistów. Oferujemy migrację danych wraz z dostosowaniem formatów między programami.

szkolenia użytkowników

Szkolenia dla nowych użytkowników i administratorów są prowadzone przez nasze doświadczone zespoły, które uczą pracy na systemie. Oferujemy również szeroki wachlarz dodatkowych usług wspierających i bogate materiały szkoleniowe.

aktualizacje aplikacji

Dzięki aktualizacji baz danych i samego programu zyskujesz pewność aktualności dokumentów. Dynamicznie zmieniające się przepisy prawne nie będą już problematyczne.

Chcesz przetestować program?