Prowadzisz działalność w branży handlowej i masz już dość pilnowania zmieniających się wartości dla Twoich towarów? My wiemy jak ułatwić Ci pracę! Wystarczy, że wybierzesz system enova365, a otrzymasz opcję automatycznej korekty kosztów.

Rozwiązanie to zapewni specjalnie do tego przystosowany Moduł Handel, w którym znajdziesz funkcję automatycznej korekty rozchodu. Z pewnością spotkałeś się z sytuacją, w której dla towaru zmieniła się wartość zakupu (np. z powodu korekty zakupu spowodowanej nałożeniem rabatu).  Zapewne musiałeś czuwać nad tym, aby w takim przypadku zmienić również wartość rozchodu. System enova365 ułatwi Ci pracę, ponieważ od tej pory korekta kosztu własnego sprzedaży wynikającego ze zmiany cen zakupu naniesie się w sposób automatyczny. Dokument będzie podlegał księgowaniu, a wartość rozchodu w cenach zakupu stworzy się osobno dla każdego dokumentu.

Od tej pory nie trzeba poprawiać stosu piętrzących się papierów. To, co zyskujesz to czas i eliminacja błędów. Czas – ponieważ możesz polegać na programie i nie musisz samodzielnie pilnować zmian wartości towarów. Eliminujesz błędy, ponieważ system sam wprowadzi odpowiednie wartości korekty, bez potrzeby zmian z Twojej strony.

Niewiele systemów ERP posiada funkcję automatycznej korekty rozchodu. Zapoznaj się z możliwościami rozwiązania enova365. Od teraz możesz spać spokojnie, ponieważ automatyczna korekta wartości rozchodu pracuje w tym czasie za Ciebie.