Procesy księgowe w firmie nie muszą być zawiłe i skomplikowane. Odpowiednio dobrane narzędzie to podstawa do dobrze funkcjonującego działu finansowego w każdym przedsiębiorstwie. Jak więc wybrać program, który odpowie na wszystkie potrzeby? Księgowanie z enova365 może być jeszcze łatwiejsze!

Najlepiej wybrać rozwiązanie, które jest na tyle elastyczne, by spełnić wszystkie wymagania. Przykładem może być enova365 z modułem Finanse i Księgowość, której możliwości można modyfikować pod własne potrzeby. Dzięki temu dostosuje się do każdego przedsiębiorstwa.

Prezentując program enova nie sposób nie wspomnieć o automatyzacji procesów księgowych, które w znacznej części można uprościć. Dzięki możliwości generowania dedykowanych automatów rozliczanie dokumentów i wyciągów księgowanie jest jeszcze łatwiejsze.

Dlatego postanowiliśmy zaprezentować wachlarz możliwości programu, organizując webinar. Zapraszamy wszystkich chętnych do zapisów – nasz konsultant przedstawi najważniejsze procesy automatyzacji księgowania.

Zapisz się tutaj!