Dostęp do wszystkich najważniejszych informacji w Twojej firmie, aktualizacje dostosowujące oprogramowanie do zmian w prawie, bezpieczeństwo usług w chmurze a także integracja z systemami zewnętrznymi. Branża usługowa idealnie współgra z modułami enova365. Zobacz, co jeszcze oferuje!

Dzięki elastyczności programu enova365 możesz dopasowywać moduły pasujące do Twoich potrzeb. Księgowość, kadry magazyn – każdy z tych obszarów możesz dopasować bezpośrednio do wymagań przedsiębiorstwa.

Zarządzanie obsługą klienta.

Oprogramowanie dla firm usługowych pozwoli Ci udoskonalić zarządzanie obsługą klienta w Twojej firmie. Wykorzystaj dostępne w enova365 rozwiązania dla działów handlowych. enova365 do zarządzania firmą usługową ułatwia zarządzanie danymi, historią kontaktu i zamówień. Wszystkie istotne informacje znajdują się w jednej bazie w obrębie systemu ERP enova365. Możesz automatycznie wystawiać dokumenty handlowe i magazynowe, a obsługa Twoich klientów będzie jeszcze prostsza! enova365 udostępnia również możliwość śledzenia etapów realizacji zamówień na styku wielu działów. To rozwiązanie ułatwi pracę niemal każdego pracownika w Twojej firmie.

Branża usługowa – wyzwania i rozwiązania.

System enova365 wyróżnia się przede wszystkim elastycznością. To jedna z cech, która sprawia, że Klienci wybierają nasze rozwiązanie, a nie inny program dla firm usługowych. Sam decydujesz, jakie moduły chcesz aktywować, z jakiej licencji korzystać. System ERP enova365 ułatwi Ci również dopełnienie wszystkich formalności z urzędem skarbowym. W zależności od sposobu opodatkowania możesz być zobowiązany do prowadzenia obszerniejszej dokumentacji, na przykład prowadzenia ewidencji środków trwałych. Dodatkowo wszystkie dokumenty wymagane przez urząd skarbowy możesz wygenerować w enova365. Dzięki temu otrzymujesz pewność, że dokumenty są zgodne z aktualnie obowiązującym prawem. Zawsze kiedy dochodzi do zmian w przepisach, wprowadzamy odpowiednią aktualizację systemu.

Zobacz więcej informacji na temat programu enova: moduł kadrowo-płacowy, księgowy lub magazynowy.