Dodatki enova365

jeden program, wiele możliwości

Dodatkowe platformy i moduły pozwalają na sprawniejsze zarządzanie Firmą. Wyróżnij się na tle konkurencji, korzystając z innowacyjnych rozwiązań dopasowanych do Twojego biznesu!

INNOWACYJNE NARZĘDZIA DLA PRACOWNIKÓW

dodatki enova365

PULPIT PRACOWNIKA I KIEROWNIKA

Jest to wygodny program zarządzania zasobami ludzkimi, skupiający się na samoobsłudze pracowniczej. Umożliwia generowanie oraz zarządzanie wnioskami pracowniczymi i czasem pracy on-line z dowolnego miejsca o każdej porze, także z urządzeń mobilnych. Pulpit Pracownika i Kierownika jest doskonałym rozwiązaniem HR, aby odciążyć dział Kadr i Płac z nadmiaru obowiązków. Dzięki czemu, może on poświęcić znacznie więcej czasu, m.in. na: generowanie raportów dla zarządu, rozliczanie zusu i pitów

PULPIT KLIENTA BIURA RACHUNKOWEGO

Pulpit Klienta Biura Rachunkowego umożliwia sprawne przesyłanie informacji między klientem, a biurem na zasadzie B2B. Z poziomu Pulpitu Klient może wystawiać własne faktury, które są automatycznie ewidencjonowane, oznaczać kartoteki towarowe kodami GTU, sprawdzać swoich kontrahentów w bazie Ministerstwa Finansów czy pobierać plik z przelewami gotowymi do realizacji w banku. Pulpit daje także możliwość przeglądania i samodzielnego drukowania rejestrów i ewidencji oraz przeglądać zestawienia przygotowane przez Biuro Rachunkowe.

PULPIT PRZEDSTAWICIELA HANDLOWEGO

Pulpit Przedstawiciela Handlowego to mobilne narzędzie, które wspiera pracę działu handlowego, szczególnie poza siedzibą firmy. Aplikacja łączy w sobie najważniejsze i najbardziej przydatne funkcjonalności, takie jak wystawianie dokumentów handlowych (ofert, zapytań, zamówień), przeglądanie dokumentów, faktur, zamówień, planowanie i realizacja wizyt u klientów czy rejestracja zdarzeń. Jest możliwość kontrolowania zapłat oraz integracji z kalendarzem Google. Pulpit umożliwia również prowadzenie i rejestrację korespondencji dzięki wbudowanej poczcie.

PRACA ZDALNA

Pulpit zarządzania projektami to ułatwienie dla każdego kierownika projektu. Dzięki niemu może z łatwością przydzielać, sprawdząc statusy czy nadawać nowe zadania swoim podwładnym. Moduł może być stosowany zarówno w pracy stacjonarnej, jak i w modelu hybrydowym. Program to spore wsparcie w pracy rozproszonej – dzięki niemu żadne zadanie nie będzie pominięte. To także pomoc przy ewidencjonowaniu czasu pracy i raportowaniu wykonanych zadań.

DELEGACJE

Zautomatyzowanie procesu ewidencjonowania i kontroli kosztów podczas delegacji służbowych jest możliwe dzięki modułowi Delegacje. Pozwala on na automatyczne księgowanie rozliczeń kosztów delegacji służbowych, ewidencjonowanie poleceń wyjazdów, wyliczanie stawek diet oraz rejestrowanie rachunków (np. za samochód, nocleg, koszty przejazdów i inne wydatki). Program zezwala również na przeliczenia kosztów podróży zagranicznych według obowiązującego kursu.

Dlaczego warto wybrać program enova365?

OSZCZĘDNOŚĆ

dzięki jednemu, kompleksowemu programowi, redukujesz koszty i rozwijasz Firmę

ANALIZY

 dane możesz analizować w szybki i prosty sposób z każdego poziomu programu

1

DOPASOWANIE

system zawiera różne moduły i dodatki, które możesz dobierać do swoich potrzeb

DODATKOWE USŁUGI

Poza samym wdrożeniem oprogramowania, realizujemy również usługi towarzyszące procesowi przejścia na nowy system, takie jak analizy przedwdrożeniowe, migracje danych, szkolenia oraz parametryzacje programów.

analiza przedwdrożeniowa

Profesjonalne prowadzenie prac projektowych i dokumentacji. Umiejętna i efektywna komunikacja z klientem i zespołem wdrożeniowym.

parametryzacja sysmetów

Dostosujemy aplikacje do specyfiki danej organizacji, spełniając wszystkie wymagania, jakie ma Klient – od parametryzacji modułów po tworzenie dedykowanych interfejsów, modułów czy raportów.

migracja danych

Przejście na nowy system nie musi być trudne, szczególnie jeśli przeprowadzane jest przez profesjonalistów. Oferujemy migrację danych wraz z dostosowaniem formatów między programami.

szkolenia użytkowników

Szkolenia dla nowych użytkowników i administratorów są prowadzone przez nasze doświadczone zespoły, które uczą pracy na systemie. Oferujemy również szeroki wachlarz dodatkowych usług wspierających i bogate materiały szkoleniowe.

aktualizacje aplikacji

Dzięki aktualizacji baz danych i samego programu zyskujesz pewność aktualności dokumentów. Dynamicznie zmieniające się przepisy prawne nie będą już problematyczne.

Chcesz przetestować program?