enova365

delegacje służbowe

Zautomatyzuj ewidencjonowanie i rozliczanie delegacji służbowych – obsługuj pracowników bezpośrednio z poziomu programu enova365. Poznaj dodatek delegacje służbowe.

KONTROLUJ WYDATKI
enova365 delegacje służbowe

Moduł delegacje służbowe wspomaga rejestrownaie, obsługę i rozliczanie delegacji zarówno krajowych, jak i zagranicznych. Dzięki temu dodatkowi delegowanie i kontrolowanie kosztów wyjazdów jest znacznie łatwiejsze, a wszystkie dokumenty są automatycznie rozliczane i przekazywane do konkretnego działu – kadrowego i księgowego.

Delegacje służbowe zmniejszają pracochłonność obsługi delegacji zarówno krajowych, jak i zagranicznych oraz daje pełną kontrolę kosztów wyjazdów i pełną informację analityczną.

enova365 spełnia wszystkie wymagania polskiego prawa, na bieżąco aktualizując się do przepisów. W jednym miejscu zgromadzone są informacje o danych pracownika i szczegóły jego wyjazdu oraz rozliczenia diet, noclegów i kosztów przejazdu.

 

Dodatkowa platforma delegacje służbowe usprawnia procesy obiegu wniosków i rozliczeń delegacji oraz dostarcza księgowości i kadrom niezbędnych informacji o wyjeździe.

EWIDENCJA

Moduł Delegacje ewidencjonuje poelcania wyjazdów służnowch zarówno zagranicznych, jak i krajowych, a także daje możliwość ich wydrukowania.

KOSZTY I WYDATKI

Program umożliwia rejestrowanie wydatków i kosztów, np. za przejazdy, noclegi, bilety komunikacji, itp, a poniesieone koszty za granicą są przeliczone na właściwą zalutę według obowiązującego kursu.

ZARZĄDZANIE

Łatwy dostęp do wszystkich dokumentów pracowniczych pozwala uniknąć zaległości w zleceniach. Program dodatkowo daje możłiwość ewidencjonowania pracowników, którzy odbyli podróże służbowe.

udogodnienia dla pracownika

WNIOSKI

pracownik ma dostęp do wszystkich swoich wniosków o delegację i wyjazdy służbowe

KOSZTY

możliwość dodawania faktur i kosztów podróży służbowej bezpośrednio do programu

WSPÓŁPRACA

moduł delegacje łączy się bezpośrednio z kadrami i księgowością

i

DOKUMENTY

pracownik ma dostęp do wystawionych i przesłanych dokumentów

udogodnienia dla PRACODAWCY

ZLECANIE

zlecanie i przekazywanie delegacji oraz druk wniosków bezpośrednio z programu

OBIEG

usprawniony obieg dokumentów przekazywany wprost do ksgowości i kadr

ANALITYKA

pełna analityka wyjazdów służbowych i kosztów z nimi związanymi

DIETY

program sam wylicza diety dla wyjazdów oraz za noclegi i dojazdy

Dlaczego warto wybrać program enova365?

OSZCZĘDNOŚĆ

dzięki jednemu, kompleksowemu programowi, redukujesz koszty i rozwijasz Firmę

ANALIZY

 dane możesz analizować w szybki i prosty sposób z każdego poziomu programu

1

DOPASOWANIE

system zawiera różne moduły i dodatki, które możesz dobierać do swoich potrzeb

DODATKOWE USŁUGI

Poza samym wdrożeniem oprogramowania, realizujemy również usługi towarzyszące procesowi przejścia na nowy system, takie jak analizy przedwdrożeniowe, migracje danych, szkolenia oraz parametryzacje programów.

analiza przedwdrożeniowa

Profesjonalne prowadzenie prac projektowych i dokumentacji. Umiejętna i efektywna komunikacja z klientem i zespołem wdrożeniowym.

parametryzacja sysmetów

Dostosujemy aplikacje do specyfiki danej organizacji, spełniając wszystkie wymagania, jakie ma Klient – od parametryzacji modułów po tworzenie dedykowanych interfejsów, modułów czy raportów.

migracja danych

Przejście na nowy system nie musi być trudne, szczególnie jeśli przeprowadzane jest przez profesjonalistów. Oferujemy migrację danych wraz z dostosowaniem formatów między programami.

szkolenia użytkowników

Szkolenia dla nowych użytkowników i administratorów są prowadzone przez nasze doświadczone zespoły, które uczą pracy na systemie. Oferujemy również szeroki wachlarz dodatkowych usług wspierających i bogate materiały szkoleniowe.

aktualizacje aplikacji

Dzięki aktualizacji baz danych i samego programu zyskujesz pewność aktualności dokumentów. Dynamicznie zmieniające się przepisy prawne nie będą już problematyczne.

Chcesz przetestować program?