enova365

Praca Hybrydowa

Bezpieczna praca z większą efektywnością – dodatek do pracy zdalnej usprawnia pracę każdego działu dzięki łatwemu kontrolowaniu stopnia wykonanych zadań oraz czasu, jaki one zajmują.

WYDAJNOŚĆ NIEZALEŻNIE OD MIEJSCA
enova365 Praca Hybrydowa

Moduł do pracy zdalnej powstał z rosnącej potrzeby organizowania pracy rozproszonej wielu działów. Praca hybrydowa pozwala na budowaniu przejrzystego kalendarza zadań, zarządzanie projektami i śledzenie postępów w projektach, również tworzonych zespołowo. Ogromną zaletą tego rozwiązania jest fakt, że moduł Pracy Hybrydowej działa bez konieczności użytkowania programu enova.

Dzięki budowie hierarchicznej program w łatwy sposób pozwala na znalezienie się w strukturze zadań i pomaga w skutecznym i sprawnym raportowaniu postępów i czasu pracy.

Przyjazny i ekonomiczny program do pracy zdalnej enova365 pozwala na proste zarządzanie pracownikami i ich zadaniami a także kontrolować czas pracy. Jest to niezwykle przydatne, szczególnie podczas pracy rozproszonej i w dużych jednostkach.

 

Zarządzanie projektami w jednym miejscu to niewątpliwa zaleta enova365. Moduł wspiera organizację pracy na każdym jej poziomie, pozwalając budować złożone projekty, z wielu zadań, i przypisywać im różne osoby odpowiedzialne za wykonanie pracy w przydzielonym czasie.

AKTYWNOŚCI

Użytkownik widzi wszystkie zadania, do jakich został przydzielony wraz z rozpisaną wizją projektu oraz zadania współpracowników przypisanych do konkretnego zespołu.

ORGANIZACJA PRACY

Program umożliwia wgląd w stan poszczególnych zadań i ich realizacji a także możliwość podejrzenia zadań, które czekają w kolejce. Pozwala również zobaczyć, ile czasu pracownicy potrzebują, aby dokończyć zlecone zadania.

CZAS REALIZACJI

W łatwy sposób można wprowadzić dane dotyczące czasu realizacji zadań a także uruchomić stoper przez rozpoczęciem wykonywania zadania oraz sprawdzić, ile czasu zajęły poszczególne zadania, a także ile łącznie w danym dniu poświęcono na pracę.

udogodnienia dla pracownika

l

ZADANIA

pracownik ma jasny podgląd na swoje bieżące i przyszłe zadania do wykonania

HISTORIA

możliwość sprawdzania historii ostatnio modyfikowanych zadań

WSPÓŁPRACA

możliwość delegowania i łączenia zadań różnych zespołów w ramach projektu

CZAS PRACY

proste i przejrzyste raportowanie czasu pracy z poziomu wykonanych zadań

udogodnienia dla KIEROWNIKA

ORGANIZACJA

organizowanie pracy rozproszonej i delegowanie zadań pracownikom

MONITOROWANIE

bieżąca kontrola postępów projektów i koordynowanie wykonywanych zadań

PLANOWANIE

ewidencjonowanie czasu pracy pozwala na analizę i lepsze planowanie czasu zadań

RAPORTY

zaawansowane raporty są aktualizowane w czasie rzeczywistym

Dlaczego warto wybrać program enova365?

OSZCZĘDNOŚĆ

dzięki jednemu, kompleksowemu programowi, redukujesz koszty i rozwijasz Firmę

ANALIZY

 dane możesz analizować w szybki i prosty sposób z każdego poziomu programu

1

DOPASOWANIE

system zawiera różne moduły i dodatki, które możesz dobierać do swoich potrzeb

DODATKOWE USŁUGI

Poza samym wdrożeniem oprogramowania, realizujemy również usługi towarzyszące procesowi przejścia na nowy system, takie jak analizy przedwdrożeniowe, migracje danych, szkolenia oraz parametryzacje programów.

analiza przedwdrożeniowa

Profesjonalne prowadzenie prac projektowych i dokumentacji. Umiejętna i efektywna komunikacja z klientem i zespołem wdrożeniowym.

parametryzacja sysmetów

Dostosujemy aplikacje do specyfiki danej organizacji, spełniając wszystkie wymagania, jakie ma Klient – od parametryzacji modułów po tworzenie dedykowanych interfejsów, modułów czy raportów.

migracja danych

Przejście na nowy system nie musi być trudne, szczególnie jeśli przeprowadzane jest przez profesjonalistów. Oferujemy migrację danych wraz z dostosowaniem formatów między programami.

szkolenia użytkowników

Szkolenia dla nowych użytkowników i administratorów są prowadzone przez nasze doświadczone zespoły, które uczą pracy na systemie. Oferujemy również szeroki wachlarz dodatkowych usług wspierających i bogate materiały szkoleniowe.

aktualizacje aplikacji

Dzięki aktualizacji baz danych i samego programu zyskujesz pewność aktualności dokumentów. Dynamicznie zmieniające się przepisy prawne nie będą już problematyczne.

Chcesz przetestować program?