enova365

pulpit Kontrahenta

Zwiększ konkurencyjność Twojej Firmy poprzez dedykowane narzędzie dla działu handlowego. Dostęp do zamówień i dokumentów oraz cenników – wszystko w jednym miejscu.

KONTROLA NAD SPRZEDAŻĄ
enova365 Pulpit Handlowca

Platforma B2B programu enova365 Pulpit Kontrahenta to dedykowane rozwiązanie dla pracowników działów sprzedaży i obsługi klienta. Nowy kanał komunikacji pozwala na płynną obsługę zamówień, tworzenie cenników czy przesyłanie ofert. Dzięki połączeniu z innymi modułami, wszystkie dokumenty sprzedażowe trafiają prosto do księgowości.

Pulpit Handlowca to krok w stronę uproszczenia i zautomatyzowania procesów obsługi klienta. Obieg wszystkich dokumentów w jednej bazie danych pozwala na sprawne i proste wykonywanie codziennych obowiązków.

Moduł wspomagający sprzedaż i handel – Pulpit Handlowca – pozwala na szybką i dokładną analizę przychodów, klientów oraz zamówień. Obsługa bieżących zamówień jest zintegrowana z magazynem i sprzedażą, dzięki czemu dokumenty automatycznie trafiają do konkretnego działu.

 

Dedykowane Pulpity usprawniają wszystkie procesy w firmie. Dzięki nim można w bezkonflikowych sposób planować sprzedaż, cenniki, spotkania czy przesyłać oferty.

OBIEG DOKUMENTÓW

Pulpit Handlowca pozwala na automatyczne wysyłanie ofert do klienta, generowanych według dedykowanego cennika oraz przekazuje dokumenty sprzedażowe prosto do księgowości.

ZAMÓWIENIA

Klient może przeglądać aktualne udostępnione stany magazynowe wraz ze zdjęciami produktów oraz generować zamówienia oraz dokumenty sprzdażowe.

ZARZĄDZANIE

Łatwy dostęp do wszystkich dokumentów handlowych pozwala uniknąć zaległości w płatnościach, brakach dostaw czy nieprawidłowych cennikach.

udogodnienia dla KONTRAHENTA

h

CENNIKI

klient ma dostęp do aktualnych cenników ustalonych dla swojej firmy

ZAMÓWIENIA

składanie zamówień bezpośrednio z platformy Pulpitu

U

DANE

śledzenie stanu realizacji zamówień, bieżących należności i wystawionych faktur

KOMUNIKACJA

dodatkowa komunikacja do kontaktu z przedstawicielem handlowym

udogodnienia dla HANDLOWCA

ASYSTENT

automatyczne wystawianie dokumentów handlowych (oferty, zapytania, zamówienia)

PLANOWANIE

dostęp do harmonogramu spotkań w każdym miejscu, również mobilnie
i

OFERTY

tworzenie i przesyłanie ofert zgodnych z cennikami konkretnego klienta

INTEGRACJE

możliwość integracji z aplikacjami Google, takimi jak kalendarz oraz mapy

Dlaczego warto wybrać program enova365?

OSZCZĘDNOŚĆ

dzięki jednemu, kompleksowemu programowi, redukujesz koszty i rozwijasz Firmę

ANALIZY

 dane możesz analizować w szybki i prosty sposób z każdego poziomu programu

1

DOPASOWANIE

system zawiera różne moduły i dodatki, które możesz dobierać do swoich potrzeb

DODATKOWE USŁUGI

Poza samym wdrożeniem oprogramowania, realizujemy również usługi towarzyszące procesowi przejścia na nowy system, takie jak analizy przedwdrożeniowe, migracje danych, szkolenia oraz parametryzacje programów.

analiza przedwdrożeniowa

Profesjonalne prowadzenie prac projektowych i dokumentacji. Umiejętna i efektywna komunikacja z klientem i zespołem wdrożeniowym.

parametryzacja sysmetów

Dostosujemy aplikacje do specyfiki danej organizacji, spełniając wszystkie wymagania, jakie ma Klient – od parametryzacji modułów po tworzenie dedykowanych interfejsów, modułów czy raportów.

migracja danych

Przejście na nowy system nie musi być trudne, szczególnie jeśli przeprowadzane jest przez profesjonalistów. Oferujemy migrację danych wraz z dostosowaniem formatów między programami.

szkolenia użytkowników

Szkolenia dla nowych użytkowników i administratorów są prowadzone przez nasze doświadczone zespoły, które uczą pracy na systemie. Oferujemy również szeroki wachlarz dodatkowych usług wspierających i bogate materiały szkoleniowe.

aktualizacje aplikacji

Dzięki aktualizacji baz danych i samego programu zyskujesz pewność aktualności dokumentów. Dynamicznie zmieniające się przepisy prawne nie będą już problematyczne.

Chcesz przetestować program?