Poprawna i dokładna ewidencja czasu pracy to, wbrew pozorom, spore wyzwanie dla każdego pracodawcy. Grafiki nie muszą Ci jednak spędzać snu z powiek. enova365 oferuje rozwiązanie, dzięki któremu wszystkie aktualne dane na temat czasu pracy Twoich pracowników możesz mieć w jednym miejscu, podane w przejrzystej formie.

Opcja Kadry/Czas pracy/Grafiki to narzędzie stworzone do ewidencji czasu pracy zatrudnionych w dowolnym obszarze pracy. Przyda się zarówno w biurze, jak i sklepie czy firmie ochroniarskiej. Od tej pory stworzysz dowolny grafik dla wybranego pracownika z możliwością modyfikacji. Sprawdź, jakie funkcje oferuje enova365 w tym zakresie.

Dokładny rejestr czasu pracy

Do każdego pracownika przypisana jest miesięczna karta czasu pracy, którą możesz wyświetlić w ujęciu graficznym. Znajdziesz tu zapis aktualnego czasu pracy i ustaloną do odpracowania normę czasu pracy. Dzięki temu na podstawie porównania danych w prosty sposób wyciągniesz informacje na temat liczby nadgodzin, a także pracy w godzinach nocnych. Poza tym formularz pozwala na weryfikację rozliczenia nadgodzin jako dni wolnych od pracy. W wersji platynowej enova365 zyskujesz dodatkowo magazyn nadgodzin ułatwiający ewidencję odbioru nadgodzin.

Przydatne narzędzie ewidencji nieobecności

Karta czasu pracy umożliwia rejestrowanie nieobecności w pracy każdego zatrudnionego pracownika. Szybko i łatwo możesz wprowadzić oraz weryfikować limity urlopowe na dany rok kalendarzowy. Przydatnym narzędziem jest również lista ewidencji nieobecności planowanych i nieplanowanych, dostępna w dowolnym momencie do wglądu dla kierownika.

Wygodna opcja widoku kalendarza

W zależności od wyboru, w każdej chwili można wejść w kalendarz i sprawdzić szczegółowo dany dzień roboczy, tydzień lub cały miesiąc. Funkcja ta pozwala na sprawdzenie grafiku nie tylko na aktualny okres czasu, ale również przejrzenie poprzedniego i następnego. Oś czasu umożliwia przejrzysty widok dni pracy w ujęciu godzinowym oraz dziennym. Sprawdzenie rozkładu godzin pracy zajmie dosłownie chwilę.

Zarządzanie czasem pracy nie powinno kosztować zbyt wiele… czasu! Pozwól sobie na zaoszczędzenie go na inne zadania. Z enova365 grafiki pracownicze będą zawsze dokładne, aktualne i łatwo dostępne, a Ty zyskasz na czasie.

https://milestonedw.pl/enova365/kadry-i-place