Wybierając program do obsługi firmy, wielu decydentów stoi przed trudną decyzją co do tego, jakie wymagania ma spełniać oprogramowanie. Łącząc rozmaite procesy w firmie warto skupić się na kompleksowym rozwiązaniu, które połączy wiele działów – oraz oddziałów – Twojej firmy. Zarządzanie przedsiębiorstwem w enova365 może być jeszcze prostsze. Zobacz dlaczego!
Wielofirmowość i wielooddziałowość w enova365

Złożone struktury organizacyjne nie są wyzwaniem dla enovy. Dzięki elastycznym modułom można z łatwością dostosować wymagania dla każdego przedsiębiorstwa. Aby parametryzacja przebiegła pomyślnie powinna być wykonywana z pomocą doświadczonej, takiej jak Milestone. W swoim portfolio mamy wdrożenia w rozmaitych korporacjach. Nasi programiści indywidualnie podchodzą do każdego projektu.

enova365 w dużych firmach to optymalizacja pracy każdego działu.

Przepływ dokumentów między poszczególnymi działami nigdy nie był prostszy. Udostępnianie zestawów raportów i analiz pomaga w planowaniu strategii, a workflow zapewnia zarządzanie zespołem. Dodatkowo, dodatek Pulpit Pracownika i Kierownika bezpośrednio eliminuje zbędną dokumentację papierową. Dzięki niemu wnioski pracownicze trafiają jedynie do przełożonego, który akceptuje lub odrzuca wnioski, planuje czas pracy i grafiki a także może zweryfikować ważność dokumentów. Zobacz nasz webinar, w którym rozmawiamy o tej funkcjonalności.

Mobilność enovy365

Uzupełnieniem każdego modułu jest dostępność programu na wszystkie urządzenia mobilne. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom użytkowników, program ma swoją wersję na telefony i tablety. Pozwala to być zawsze na bieżąco z informacjami, akceptować wnioski, przelewy i raporty. enova365 dostępna jest również w wersji przeglądarkowej oraz w instalacji lokalnej, na serwerach czy w chmurze. Każde rozwiązanie jest indywidualnie dobierane dla każdego przedsiębiorstwa.

Zgodność z przepisami

enova365 w dużych firmach zapewnia komfort pracy również przez wzgląd na aktualizacje do najnowszych przepisów. Program jest regularnie aktualizowany, aby wszystkie wzory dokumentów czy sposoby wyliczania podatków były prawidłowe. W wielkich korporacjach nie trudno o pomyłkę, dlatego warto wybrać program, który usprawni pracę każdego działu.