Rozwijasz swoją firmę i szukasz dla niej optymalnych rozwiązań, ale jednocześnie obawiasz się, że nie znajdziesz programu, który byłby dopasowany to Twoich indywidualnych potrzeb? Wypróbuj system enova365, który będzie się rozwijać razem z Tobą na każdym etapie prowadzonego przez Ciebie biznesu!

Z enova365 otrzymasz możliwość tworzenia własnych dodatków do programu. Dzięki temu będziesz pracować na własnych zasadach, a system dopasuje się do Twoich oczekiwań. Jak to działa? Przykładowo chcesz sczytać dane, ale wymagają one wcześniejszego przeliczenia wraz z uwzględnieniem informacji z systemu, typu nieobecności czy wypłata z poprzednich okresów. Z pomocą dodatków enova365 bez problemu sczytasz i pobierzesz dane, ponieważ system przeliczy je za Ciebie.

Z rozwiązaniami enova365 aplikacja będzie rozwijać się razem z Twoją firmą i na kolejnych etapach dopasowując się do Twoich wymagań. Za każdym razem, gdy pojawi się nowa potrzeba rozwiązania jakiegoś problemu lub automatyzacji, system dostarczy odpowiednich funkcji. Na początku otrzymasz standardowe mechanizmy, które krok po kroku będziesz mógł rozbudowywać o nowe, dodatkowe opcje.

enova365 to doskonałe rozwiązanie, jeśli zmęczyła Cię praca, w trakcie której korzystasz z kilku różnych niekompatybilnych ze sobą programów. Zamiast tego proponujemy Ci szybkie i sprawne rozwiązania w ramach jednego systemu, w którym wystarczy rozszerzyć poszczególne funkcjonalności. Od tej pory nie musisz już rozwiązywać każdego problemu za pomocą innego produktu. My podamy Ci odpowiedź na każde nowe wyzwanie za pomocą jednolitego, całościowego programu.

Jeśli natomiast jesteś już użytkownikiem innych systemów i zastanawiasz się, czy kolejny produkt nie utrudni Ci pracy, enova365 to także rozwiązanie dla Ciebie. System zapewni procesom zaawansowaną integrację z pozostałymi programami. Bez problemu będziesz mógł wymieniać dane oraz swobodnie je wyświetlać, nie martwiąc się, że nie będzie możliwości ich odczytu lub pobrania.

Nie dopasowuj się do systemu, którego używasz, pozwól, aby system dopasował się do Ciebie. Wybierz program, który dotrzyma kroku Twojej firmie, niezależnie od tego a jakim miejscu jesteś i do jakiego zmierzasz wraz ze swoim przedsiębiorstwem!