Nigdy wcześniej nie było lepszego momentu na potwierdzenie, jak istotnym rozwiązaniem jest możliwość pracy zdalnej. Sam home office to jednak ogromne wyzwanie, które wsparte odpowiednimi narzędziami, może przynieść spektakularne efekty. Zastanawiasz się, co możesz zrobić, żeby praca zdalna nie stała się koszmarem i nie ucierpiała na tym twoja firma? Nadszedł czas, żeby zainwestować w system kadr i płac. My odpowiemy ci na pytanie: dlaczego?

W każdym miejscu, w każdym czasie

Teraz miejsce pracy nie ma już żadnego znaczenia, bo możesz pracować dosłownie wszędzie. enova365 pozwoli tobie i twoim pracownikom na pracę zdalną na dowolnym urządzeniu bez wychodzenia z domu. System kadr i płac umożliwia wykonać mobilnie takie zadania, jak udostępnianie narzędzi pracy, zdalne zarządzanie zadaniami, kontrola czasu i budżetu realizacji projektów. Od tej pory twoje biuro może być gdziekolwiek, a ty możesz zarządzać o każdej porze. 

Dla pracownika, dla kierownika

Jeśli chcesz efektywnie zarządzać swoimi kadrami oraz zmniejszyć liczbę papierowych dokumentów, system hr wyjdzie ci naprzeciw. Wygodny Pulpit Pracownika oraz Pulpit Kierownika ułatwią zadania wszystkim zatrudnionym w twojej firmie na wielu poziomach. Każdy znajdzie tam mnóstwo rozwiązań i narzędzi ułatwiających pracę. Kierownik od tej pory zaakceptuje wnioski, zaplanuje harmonogram czasu pracy, zaraportuje plany pracy lub statystykę urlopową. Pracownik natomiast otrzyma jasne informacje dotyczące czasu pracy i nieobecności, swobodnie złoży wniosek o urlop lub przejrzy warunki zatrudnienia i wynagrodzenia. 

Jeśli jeszcze się wahasz i zastanawiasz nad tym, czy system erp to na pewno narzędzie dla ciebie, proponujemy ci świetne rozwiązanie. Skontaktuj się z nami, umów darmową prezentację lub demo enova365 i sprawdź system w praktyce. Napisz do nas na kontakt@milstonedw.pl lub wiadomość na linkedin, a my udostępnimy ci wersję demo. Praca zdalna to jutro sfery zawodowej, pomyśl, że już dzisiaj warto wykorzystać jej potencjał.