Szukasz nowego programu dla działu kadr i płac, który nie tylko jest zgodny z przepisami, lecz również zautomatyzuje wiele czasochłonnych czynności i zadań?

Nie szukaj dalej i poznaj system, który wybrało już ponad 13 000 polskich firm! Przed Tobą moduł Kadr i Płac systemu enova365!

Portal Kierownika i Pracownika
zautomatyzuj proces wniosków urlopowych i dostępu pracowników do swoich danych

Eksport/Import Danych
eksportuj dane do Excela i zaczytuj je do systemu

Ewidencja Czasu Pracy
monitoruj czas pracy pracowników oraz ich nieobecności

Deklaracje ZUS
generuj deklaracje zgłoszeniowe ubezpieczonych i eksportuj je do płatnika

Deklaracje podatkowe
intuicyjnie sporządzaj wszystkie deklaracje podatkowe i przesyłaj je do Ministerstwa Finansów

Automatyczna wymiana danych
z systemami zewnętrznymi -np. gus, płatnik, banki

Rozliczanie Wynagrodzeń
w szybki sposób wyliczaj wynagrodzenia pracowników i zleceniobiorców

Generowanie Umów
generuj dowolny typ umów, wg wzorów dopasowanych do własnych potrzeb

Zaświadczenia i Raporty
za pomocą paru kliknięć generuj szybko wszystkie potrzebne raporty i zaświadczenia dla pracowników

enova365 kadry i płace

Sam program kadrowo-płacowy to nie wszystko. Ważne jest również jego odpowiednie wdrożenie i zapewnienie wysokiej jakości obsługi wdrożeniowej.

W Milestone znamy potrzeby naszych klientów i problemy z jakimi się mierzą dlatego podczas pracy z nowym programem kadrowo-płacowym mogą oczekiwać:

Szybkiego wsparcia technicznego

Nasi konsultanci, są zawsze do Twojej dyspozycji, aby w razie jakichkolwiek problemów, mogli szybko Ci doradzić i je rozwiązać.

Wygody Pracy

Wiemy, że każda firma jest inna. Ma swoje własne procesy i sposoby działania. U każdego z klientów dopasowujemy system kadrowo-płacowy do jego konkretnej specyfiki działania. Ułatwiając w ten sposób codzienne zadania i zapewniając komfort pracy.

Zgodności z przepisami

enova365 jest na bieżąco uaktualniana i z wyprzedzeniem dopasowywana do wymagań nowych przepisów prawnych. Dzięki czemu nie musisz się martwić, jak firma poradzi sobie w tym zmiennym i niepewnym obszarze.

Zautomatyzowania procesów

Głównym zadaniem systemu kadrowo-płacowego enova365 jest ułatwianie codziennej pracy. Podczas wdrożenia sprawdzamy jakie procesy w firmie zajmują za dużo czasu i tworzymy procesy, które je zautomatyzują za pomocą paru kliknięć.

Skuteczne wdrożenie

Nawet najlepszy system się nie sprawdzi, jeśli zostanie wdrożony w niewłaściwy sposób. Dlatego zachęcamy do pobrania darmowego ebooka, który przedstawi nasze wdrożeniowe metodyki oraz wyjaśni jak krok po kroku przebiega proces instalacji nowego systemu kadrowo-płacowego.

Wciąż nie jesteś przekonany?
Poznaj opinie naszych klientów!

ZOO Wrocław sp. z o.o.

„Bardzo cenimy współpracę z Konsultantami Zespołu Milestone, którzy zapewniają profesjonalne doradztwo merytoryczne i techniczne.(…) Podkreślając wysoki poziom świadczonych usług, rzetelność i sprawność w rozwiązywaniu zgłaszanych problemów polecamy współpracę z firmą Milestone, jako sprawdzonym, i godnym zaufania partnerem w biznesie.”

Radosław Ratajszczak
Prezes Zarządu
ZOO Wrocław sp. z o.o.

Zakład Usług Energetycznych
„epeKoks” Sp. z o.o.

„Jesteśmy w pełni zadowoleni ze współpracy z firmą Milestone Dom Wdrożeniowy, która dała się poznać, jako solidny i profesjonalny partner biznesowy, o wysokich kompetencjach technologicznych i konsultingowych oraz umiejętności efektywnego prowadzenia projektów informatycznych.”


mgr inż. Tadeusz Zygmunt

Prezes Zarządu
Zakład Usług Energetycznych „epeKoks” Sp. z o.o.

Wytwórnia Podkładów
Strunobetonowych S.A.

„Z przyjemnością rekomenduję współpracę z firmą Milestone. Szczególnie cenimy sobie doświadczenie konsultantów, ich zaangażowanie, oraz otwarte i elastyczne nastawienie do naszych potrzeb. Niewątpliwym atutem firmy jest profesjonalizm jej pracowników, którzy udzielają nam zawsze maksymalnego wsparcia.”

Dariusz Terlecki
Dyrektor Techniczny, Prokurent

Wytwórnia Podkładów Strunobetonowych S.A.

Masz więcej pytań?

Skontaktuj się z nami, aby umówić darmową i niezobowiązującą prezentację systemu!

Obsługujemy firmy w całym kraju, w formie spotkań w siedzibie klienta lub zdalnego połączenia online!