Wielofirmowości, spółki połączone kapitałowo, tysiące pracowników i kompleksowe zarządzanie. Dzięki elastycznemu systemowi ERP, enova365 idealnie odnajdzie się w dużych i średnich przedsiębiorstwach. Dostępna na urządzenia mobilne, polecana jest przez aż 91% użytkowników – enova365 to doskonałe rozwiązanie dla każdej firmy!

System ERP dostosowany do korporacji.

Integracje z placówkami zagranicznymi mogą sprawiać wiele trudności, dlatego enova365 umożliwia połączenie wielu oddziałów w całość. Pozwala to na sprawniejsze zarządzanie i ogranicza ilość używanych programów. Infrastruktura IT nie musi być wymieniana – system ERP może był włączony w istniejące już rozwiązanie. Dodatkowym atutem jest mobilność rozwiązania. Program może być używany na wszystkich urządzeniach (komputerach, tabletach i smartfonach), ale również w instalacjach lokalnych, online czy w chmurze. Niezależnie od wybranego rozwiązania, wszystkie informacje są zawsze pod ręką.

Raporty i analizy zawsze pod ręką.

Wizualizacja danych nigdy nie była prostsza – Business Inteligence to dodatkowy moduł, który dostarcza zestawy raportów i analiz. Kontekstowe wskaźniki są dostępne w miejscu wykonywanej pracy. W zarządzaniu organizacją pomaga wykorzystanie procesów workflow. Dzięki niemu można modelować ścieżkę i strukturę firmy, dopasowując się do indywidualnego charakteru. Każdy z pracowników ma szybki wgląd w powierzone zadania i złożone wnioski.

Moduły dla dużych firm.

Dzięki modułowemu systemowi, enova365 jest w stanie zapewnić automatyzację każdego działu w firmie. Moduł Kadry i Płace z pulpitem pracownika i kierownika wprowadzi samoobsługę pracowniczą i ograniczy przepływ dokumentów. Szczególnie ułatwia to prace w czasie wakacje, gdzie wnioski urlopowe nieprzerwanie napływają. Moduł Finanse i Księgowość doskonale się nada do prowadzenia rachunków, a wystawianie faktur i dokumentów magazynowych będzie jeszcze prostsze z elementem Handel i Magazyn.