FAQ

najczęściej zadawane pytania

ILE KOSZTUJE PROGRAM ERP?

Cena programu uzależniona jest od wielu czynników, takich jak: wielkość firmy, sposób migracji, ilość użytkowników, dedykowane modyfikacje, dostępna infrastruktura IT czy rodzaj licencji. Każda wycena jest indywidualna i zależy od zakresu prac, jakie są wymagane przy każdym projekcie.

ILE TRWA WDROŻENIE PROGRAMU?

Każde wdrożenie jest indywidualne – czas, jaki będzie potrzebny na wdrożenie zostaje określony po wstępnych ustaleniach wielkości projektu oraz dostępności konsultantów. Szczegółowy harmonogram prac zostaje dopisany do umowy.

KTO BIERZE UDZIAŁ WE WDROŻENIU?

Proces wdrożenia wymaga konsultacji naszych specjalistów i wdrożeniowców wraz z zespołem zleceniodawcy – w szczególności kierowników projektów, użytkowników końcowych i dyrektorów/menadżerów działów, do których program jest wdrażany. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać wszystkim wymaganiom i mamy jasny pogląd na to, czego oczekuje się od zmiany oprogramowania.

CZY PROGRAM BĘDZIE PASOWAŁ DO MOJEJ FIRMY?

Zarówno program enova365 jak i system Teta sprawdzą się w każdej firmie – niezależnie od jej wielkości czy branży. Przeprowadzaliśmy wdrożenia zarówno w placówkach administracyjnych, jak i prywatnych, nawet bardzo dużych przedsiębiorstwach.

JAKIE MUSZĘ MIEĆ ZAPLECZĘ IT?

Odpowiednia infrastruktura IT zapewnia bezpieczeństwo przechowywania i przesyłania danych, dlatego tak ważne jest, aby wybrać odpowiedni serwer. W Milestone proponujemy szytą na miarę ofertę IT podczas rozmów z klientami.

JAK PROGRAM DOPASOWUJE SIĘ DO ZMIAN W PRAWIE?

Specyfika branży kadrowej, finansowej i handlowej wymaga ciągłego dostosowywania się do zmieniających się przepisów. Producenci oprogramowań stają przed wyzwaniem szybkiego reagowania na nowe rozporządzenia. Dzięki szybkiej analizie i sprawnym zmianom, każde wymagane zmiany są udostępniane w aktualizacjach. Nie ma możliwości, aby program był niedostosowany do obowiązujących przepisów.

JAK WYGLĄDA OPIEKA PO WDROŻENIU?

W Milestone oferujemy usługę opieki powdrożeniowej – dzięki niej można na bieżąco zgłaszać problemy lub wątpliwości przy użytkowaniu programu. Zakres oraz ilość godzin opieki ustala się podczas tworzenia umowy.

JAK MOŻNA SFINANSOWAĆ PROGRAM ERP?

Istnieje kilka rodzajów licencji – w zależności od jej wyboru, można finansować ją w całości, wziąć w leasing lub starać się o dofinansowania. 

Masz dodatkowe pytania?