Funkcje programu enova365 są bardzo rozbudowane. Moduł do prowadzenia księgowości programu enova365 to nowoczesne narzędzie, które pozwala działom finansowym w każdym przedsiębiorstwie prowadzić księgowość zgodnie z wewnętrznymi wymogami. Do tego enova365 jest regularnie aktualizowana, co pozwala unikać błędów oraz nadążać za zmieniającymi się przepisami. Co jeszcze oferuje moduł Finanse i Księgowość?

Księga handlowa i Księga podatkowa

Te dwa wewnętrzne funkcje programu enova365 pozwalają prowadzić działania w zakresie ewidencjonowania, księgowania i generowania rozmaitych dokumentów podatkowych. Dodatkowo, księga handlowa wspiera rozwój przedsiębiorstwa. Dzięki niej można kompleksowo kontrolować finanse firmy. Ważnym elementem jest również księga inwentarzowa, która służy do ewidencjonowania majątku firmy. Pozwala również na generowanie raportów i analiz wykorzystując do tego wprowadzone środki trwałe.

Windykacja w enova365

Prowadzenie windykacji w firmie nigdy nie jest proste. Łączy się to ze skrupulatnym pilnowaniem terminów, raportów i wpływów. Jednak dedykowane funkcje programu enova365 pozwalają zautomatyzować te działania. Prowadzone windykacje wewnętrznie można kierować w ramach jednego lub całej grupy kontrahentów. Dzięki temu można skupić się na istotniejszych zadaniach. Więcej o tej funkcji wspominaliśmy w tym poście.

Workflow, czyli jak usprawnić pracę

Workflow to moduł dedykowany poprawie wydajności działu księgowego. Dzięki niemu istnieje możliwość zdefiniowania zasad, które usprawniają pracę organizacji. Pomaga również w automatyzacji procesów księgowych. Proste czynności wykonywane przez użytkowników są zastąpione regułami.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat modułu dla księgowości? Zapisz się na nasz webinar (klik) lub skontaktuj się z naszym przedstawicielem.