Operacje na rachunku bankowym prosto z programu? W enova365 to możliwe. Przelewy, wyciągi, bezpieczne transakcje i usprawnienie pracy gwarantuje moduł Finanse i Księgowość wraz z Webservices. To innowacyjne rozwiązanie optymalizujące pracę każdego zespołu księgowego.
Jakie funkcjonalności daje integracja z bankiem?

Obsługa rachunku bankowego w enova365 to przede wszystkim oszczędność czasu. Dzięki zautomatyzowanemu rozwiązaniu nie trzeba logować się bezpośrednio do banku, aby wykonywać transakcje. Z poziomu enovy można sprawdzić salda dostępnych środków na rachunku, który został połączony. Dodatkowo, przez import historii operacji, można mieć wgląd do operacji za wybrany okres. Wykonywanie przelewów również jest zautomatyzowane, aby uniknąć sytuacji zapłacenia za jedną fakturę dwa razy. Można również eksportować zatwierdzone przelewy w paczkach i segregować je według dat lub jako pojedyncze przelewy. Enova umożliwia również bezpośrednią aktualizację statusu przelewu.

Korzyści z integracją z bankiem.

Oprócz oczywistej oszczędności czasu, połączenie z bankiem ułatwia obsługę księgowości. Enova dostępna jest także na wszystkich urządzeniach mobilnych i tabletach, dlatego wykonywanie przelewów czy sprawdzenie aktualnego salda można wykonać z każdego miejsca i o każdej porze. Warto również dodać, że integracja z bankami jest w pełni bezpieczna. Wykorzystana technologia jest solidnie przetestowana, tak, by żadne dane nie wyciekły. Nie sposób nie wspomnieć o eliminacji pomyłek. W księgowości o nie nie trudno, dlatego enova365 z modułem Finanse i Księgowość sprawdza, czy dany przelew nie został wykonany dwa razy oraz kontroluje potencjalne nieścisłości spowodowane ręcznym wprowadzaniem wyciągów. Integracja z bankami w enova to zatem także dodatkowe zabezpieczenie finansów firmy.

Z jakimi bankami można zintegrować enovę365?

Enova365 może integrować się ze wszystkimi bankami. Połączenie wymaga zainstalowania modułu Webservices, które wykonuje konsultant wdrożeniowy. Dzięki temu masz pewność, że wszystkie dane zostały poprawnie zintegrowane.