Jak działamy

Realizacja projektów w Milestone opiera się na uznanej metodzie zarządzania projektami wypracowanej przez PMI (Project Management Institute).

Dzięki temu proces wdrożenia, który jest najczęściej złożonym projektem, realizowany jest zgodnie ze sprawdzoną metodologią: projekt jest podzielony na ściśle określone fazy, budowana jest strukturą osobowa pracująca w projekcie zarówno po stronie klienta, jak i po stronie Milestone, do poszczególnych pozycji w strukturze przypisane są zadania i odpowiedzialności.

Po podpisaniu umowy Kierownik Projektu po stronie klienta otrzymuje gotowy zestaw materiałów i narzędzi, które stanowić będą podstawę prowadzenia projektu.

Na proces wdrożenia wpływają również stosowane w procesach rozwoju oprogramowania metody agile’owe, czyli metody małych kroków czy też małych przybliżeń. Oznacza to, że funkcjonalność przygotowywana jest stopniowo i tak też jest prezentowana odbiorcy. Celem takiego podejścia jest skrócenie czasu analizy oraz samego wdrożenia, a także sprawne dostarczanie wymaganych modyfikacji.

Masz więcej pytań?

Skontaktuj się z nami, aby umówić darmową i niezobowiązującą prezentację systemu!

Obsługujemy firmy w całym kraju, w formie spotkań w siedzibie klienta lub zdalnego połączenia online!