Stojąc przed pytaniem jaki program wybrać do Biura Rachunkowego warto zwrócić uwagę nie tylko na jego funkcje, ale również możliwości ergonomiczne i udogodnienia dla klientów. Obecnie, szczególnie w dobie pandemii, całość korespondencji i procesów przepływu informacji między firmą a Biurem odbywa się elektronicznie. Jak więc zwiększyć swoją konkurencyjność na rynku i oferować klientom nowoczesne rozwiązania?

Zarządzanie Biurem Rachunkowym jeszcze łatwiejsze.

Optymalizowanie kosztów łączy się również z lepszą organizacją pracy i wdrożeniem nowoczesnego rozwiązania, które będzie rozwijać się wspólnie z rozwojem firmy. Program enova365, dzięki modułowemu charakterowi, pozwala sparametryzować program do specyfiki Twojego Biura. Co ważne, system jest cały czas dopasowywany do aktualnych przepisów. Pozwala to na generowanie dokumentów rozliczeniowych, takich jak PIT czy JPK na najnowszych arkuszach.

Pulpit Klienta Biura Rachunkowego.

Daj swoim Klientom swobodę w komunikacji. Udostępniony Pulpit pozwala na komunikowanie się, przesyłanie dokumentów, generowanie oraz rozliczanie faktur. Dzięki niemu, Klient widzi również przejrzyście wszystkie transakcje i dokumenty. Może również samodzielnie wgrywać kolejne informacje. Warto podkreślić, że program jest dostępny na wszystkich urządzeniach mobilnych z dostępem do internetu. Jest to sporym ułatwieniem i zwiększa konkurencyjność nie tylko na rynku lokalnym.

Dodatkowe atuty programu enova365.

Automatyczne procesy księgowe czy przepływ informacji w relacji Biuro-klient zapewnia moduł Workflow. Sprawia on, że ryzyko błędu jest zminimalizowane, użytkownik ma dostęp do wszystkich dokumentów źródłowych i może kontrolować terminy realizacji zadań. Procesy windykacyjne też nie będą potrzebowały dodatkowej uwagi. Kontrolowanie należności kontrahentów i weryfikowanie płatności jest w pełni zautomatyzowane. enova umożliwia również wysyłanie komunikatów mailowych i sms do dłużników z informacją o zadłużeniu, generowanie dokumentów przedsądowych i wysyłanie upomnień. Dzięki temu żadna informacja Ci nie umknie!

Korzyści z wdrożenia programu enova365 z Milestone.

Wybierając firmę wdrożeniową warto zwrócić uwagę na kompetencje zespołu konsultantów. Przygotowanie do wdrożenia należy zlecić odpowiedzialnemu zespołowi, mającemu doświadczenie w projektach kadrowych i księgowych. W Milestone specjalizujemy się w modułach Kadry i Płace oraz Finanse i Księgowość, a nasi wdrożeniowcy mają ogromne doświadczenie w tego typu tematach. W swoim portfolio mamy kilka zakończonych sukcesem wdrożeń w Biurach Rachunkowych.

Jaki program wybrać do biura rachunkowego?

Na to nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Warto jednak zastanowić się nad elastycznością i aktualnością oprogramowania. Praca na programie przyjaznym użytkownikowi zapewni lepszą obsługę klienta. Zapraszamy zatem do kontaktu. Nasi eksperci z chęcią porozmawiają o możliwościach programu enova365.