Milestone to nieustanny rozwój.

Wierzymy w to, że budując silny zespół jesteśmy w stanie podołać każdemu zadaniu. Dlatego stale doskonalimy swoje umiejętności, realizując coraz większe projekty. Dzięki temu mamy poczucie ciągłego rozwijania się, zdobywania bezcennej wiedzy i ogromnego doświadczenia.

Z dumą patrzymy wstecz na projekty, które zrealizowaliśmy i z nieukrywaną ciekawością wyczekujemy nowych wyzwań. Wspólnie dbamy o to, aby Twój biznes rozwijał się wraz z najnowocześniejszymi technologiami, pod okiem specjalistów w swojej dziedzinie.

Dlatego tym bardziej cieszą nas odznaczenia, jakie dostajemy od naszych partnerów i podmiotów ściśle z nami współpracujących. To niesamowite ukoronowanie pracy naszych wdrożeniowców, konsultantów, programistów i pozostałego zespołu, który pracuje przy każdym projekcie. Właśnie przez takie wyróżnienia czujemy, że nasza praca ma sens, że wykonujemy ją naprawdę dobrze a przedsiębiorstwa korzystające z naszych usług są zadowolone z przeprowadzonych wdrożeń.

POZNAJ NASZĄ DROGĘ DO SUKCESU:

2021

STATUS PREMIER
partner Unit4

Prestiżowe wyróżnienie od Unit4 to ukoronowanie całej naszej dotychczasowej pracy. Z nieskrywaną dumą spoglądamy na odznaczenie, ponieważ jesteśmy najwyżej ocenianym partnerem Unit4 w Polsce!

To wyróżnienie podkreśla nasz profesjonalizm przy wdrażaniu programu TETA oraz fachową wiedzę, którą wykazują nasi konsultanci. Na zdobycie tego odznaczenia pracował cały zespół Milestone, usprawniając biznesu naszych klientów. Dajemy z siebie wszystko na każdym etapie wdrożenia i staramy się sprostać wszystkim wymaganiom.

URODZINY
7 urodziny Milestone

7 urodziny Milestone był wyjątkową okazją do świętowania. Przez ten czas udało nam się wypracować pozycję lidera na rynku wdrożeń, rzetelnie i profesjonalnie realizującego kolejne projekty.

Z okazji małego jubileuszu postanowiliśmy wesprzeć inicjatywy bliskie naszej wewnętrznej polityce (więcej przeczytasz tutaj) – działania proekologiczne są permanentnie wpisane w naszą firmę.

2020

150 KLIENT
wdrożenia zakończone sukcesem!

Przekroczenie progu 150 klientów to nie lada wyzwanie – dzięki ciężkiej pracy zespołu Milestone udało się tego dokonać! Programy enova365 oraz TETA są obecne na rynku od wielu lat, stale zwiększając grono swoich zwolenników. Przeprowadzenie tyle procesów wdrożenia to podkreślenie, jak wielkim zaufaniem nasi partnerzy darzą Milestone.

2019

WDROŻENIA TRIVA
oficjalny partner

Triva – najnowszy program od Sonety, to innowacyjne i nowoczesne narzędzie do zarządzania przedsiębiorstwem. Dzięki sprawnej współpracy z wydawcą oraz przeprowadzonych dziesiątkach wdrożeń, zostaliśmy partnerem Trivii już do samego początku, oferując program kolejnym firmom. Rozwój tego narzędzia uwypukla kierunek, w jakim również i my chcemy podążać – ku nowoczesności, kompleksowości, prezentując najwyższy standard usług.

2018

GAZELA BIZNESU
GEPARD BIZNESU
oraz DEBIUT ROKU
dla partnera Sonety

Rok 2018 obfitował w liczne nagrody. Udało nam się zdobyć tytuł Gazeli Biznesu 2018, która podkreślała rozwój naszej Firmy i jej stabilność. Plebiscyt ten podkreśla wartość firmy, jaką stanowi na rynku. Milestone może pochwalić się wysokim notowaniem w tej klasyfikacji.

Jednocześnie dostaliśmy wyróżnienie w plebiscycie Gepardy Biznesu.
Wyróżnienie to podkreśla dynamiczny rozwój i wzrost wartości Firmy na rynku.

Otrzymaliśmy również nagrodę za Debiut Roku 2018 dla partnera Sonety – wydawcy programu enova365. To ukoronowanie naszych wysiłków przy wdrażaniu tego programu kolejnym firmom i zakończonych sukcesem historii migracji danych między programami.

enova365 autoryzowany partner milestone dom wdrożeniowy

2017

PARTNER ENOVA
oficjalny kanał partnerski Soneta

Rok 2017 to kolejny kamień milowy – dzięki sprawnemu wdrażaniu systemu enova365 zostaliśmy oficjalnym partnerem kanału Sonety. Przechodzenie na enova365 z Milestone to gwarancja usług najwyższej jakości – jesteśmy ekspertami w tej dziedzinie, o czym świadczą liczne referencje czy setki zakończonych sukcesem migracji.

2016

GOLD PARTNER ORACLE
partner Oracle

Bezpieczeństwo danych stawiamy na pierwszym miejscu, dlatego tak bardzo cieszy nas wyróżnienie od Oracle. Zostanie partnerem Gold to ukoronowanie naszych starań o pełnię bezpieczeństwa, najnowocześniejsze rozwiązania i najwyższą jakość oferowanych usług. Dzięki temu możemy dopasowywać infrastruktury IT dedykowane potrzebom Klientów

2015

PONAD 30 PRACOWNIKÓW
doświadczeni konsultanci i wdrożeniowcy

Milestone się rozrósł! Dzięki zbudowanemu zespołowi konsultantów, wdrożeniowców, programistów i techników, wdrażanie programów TETA i enova365 jest jeszcze łatwiejsze. Wierzymy w to, że budując silny, zgrany zespół jesteśmy w stanie dopasować usługi bezpośrednio pod każdego klienta, a dzięki zdobytemu doświadczeniu i praktycznej wiedzy, nasi wdrożeniowcy są gotowi dopasować parametry dla każdego Klienta.

2014

POCZĄTEK MILESTONE
założenie Firmy

Mawiają, że początki nigdy nie są łatwe, i podobnie było w przypadku narodzin Milestone.
Nasze początki to budowa zgranego zespołu profesjonalistów oraz zdobywanie kolejnych wyzwań. Dzięki dokładnej analizie programu oraz potrzeb Klientów, szybko udało nam się zdobyć prestiżowe osiągnięcia i zakończyć wdrożenia sukcesami, przez co wiele przedsiębiorstw działa sprawniej i automatyzuje wiele procesów.

Masz więcej pytań?

Skontaktuj się z nami, aby umówić darmową i niezobowiązującą prezentację systemu!

Obsługujemy firmy w całym kraju, w formie spotkań w siedzibie klienta lub zdalnego połączenia online!