Chcesz sprawnie wystawić dokumenty zakupu, zdefiniować cenniki, sporządzić raport sprzedaży towarów lub efektywnie obsługiwać magazyn? Teraz wszystko to jest możliwe w systemie enova365 za pomocą Modułu Handel. 

Moduł Handel to skuteczne narzędzie, które wspiera przedsiębiorstwa zajmujące się działalnością handlową. System oferuje rozwiązania w zakresie tworzenia dokumentacji, rozliczeń z kontrahentami, zarządzania cenami, towarami i magazynami, a także przechowywania informacji. Co konkretnie możesz zyskać z  rozwiązaniem enova365 w Module Handel?

Usprawnienia dokumentacji

System umożliwia wystawienie dokumentów sprzedaży w postaci faktur, paragonów czy proformy, dokumentów magazynowych, czyli rozchodu przychodu lub przesunięcia międzymagazynowego, a także dokumentów handlowych, takich jak oferty i zamówienia. Moduł pozwala na swobodne definiowanie nowych dokumentów oraz tworzenie unikalnej dokumentacji. 

Kartoteka kontrahentów: 

To przydatne narzędzie przeznaczone do przechowywania informacji na temat kontrahentów oraz instytucji w postaci banków lub urzędów. Wszystkie potrzebne informacje dotyczące wybranego kontrahenta będą teraz w zasięgu ręki. Swobodnie odnajdziesz dane teleadresowe, warunki handlowe, listę rachunków bankowych oraz listę transakcji związanych z danym kontrahentem. 

Magazyn:

Moduł zapewnia wystawienie dokumentów magazynowych, takich jak przyjęcia i wydania, przesunięcia pomiędzy magazynami czy inwentaryzacja. Umożliwia także prowadzenie ewidencji magazynu według wybranej metodologii rozliczania. Istnieje także opcja obsługi wielu magazynów, z możliwością definiowalnej listy towarów dla każdego z nich. 

Moduł Handel oferuje również wiele innych przydatnych funkcji, np. możliwość wystawiania kaucji, obsługę plików JPK, deklarację intrastrat, współpracę z urządzeniami zewnętrznymi, cenniki z możliwością definiowania cen czy karty towarów i usług. Każda z nich ułatwi i usprawni pracę w Twoim przedsiębiorstwie handlowym. Chcesz skutecznie sprzedawać i nie tracić czasu na nieskuteczne systemy? My sprzedamy Ci na to patent!