Poznaj Milestone

Milestone to przede wszystkim ludzie

 

Wychodzimy z prostego założenia, że tworząc zespół zgranych kompanów możemy zdobywać razem góry i żadne wyzwanie nie jest nam straszne. Dzięki takiemu podejściu łączymy swoje siły, aby codzienne trudności przekuwać w kolejne wyzwania pomagające nam dojść do celu – silniejsi, mądrzejsi i jeszcze bardziej zgrani.

Milestone Dom Wdrożeniowy jest zgranym zespołem kompetentnych osób o bogatym doświadczeniu we wdrażaniu systemów ERP i HR. Koncentrujemy się na Klientach i ich potrzebach, aby poprzez każdy kolejny zrealizowany projekt dostarczyć dodaną wartość biznesową. Połączenie wiedzy, doświadczenia i unikalnej metodyki wdrożeniowej Milestone z uznanymi aplikacjami płacowo-kadrowymi gwarantują szybki i sprawny przebieg prowadzonego projektu, oraz w efekcie uzyskanie wymiernych korzyści w biznesie.

Od grudnia 2021 roku jesteśmy częścią grupy BPXwiodącej firmy na rynku IT. BPX jest spółką konsultingową specjalizującą się w doskonaleniu procesów biznesowych z wykorzystaniem narzędzi: ERP, BI oraz do automatyzacji testów.

Pomagamy organizacjom zaplanować wdrożenie nowych rozwiązań informatycznych, gwarantujemy wsparcie projektowe, wdrożeniowe i merytoryczne w implementacji zmian technologicznych. Wprowadzamy w nową rzeczywistość. Stawiamy na zrozumienie biznesu naszych klientów, realistyczną wizję, wiedzę ekspercką i profesjonalne wykonanie – to klucze do sukcesu każdego z naszych projektu. Realizujemy je zgodnie ze sztuką, w oparciu o profesjonalne metodyki zarządzania projektami

W swojej pracy łączymy wieloletnie doświadczenie, zdobyte podczas pracy z klientami z wielu branż, wraz z wiedzą techniczną, co procentuje wieloma sprawnymi wdrożeniami!

W codziennej pracy skupiamy się na profesjonalizmie, aby do każdego wyzwania podchodzić przygotowanym i z otwartą główną, szukając nowych rozwiązań i służyć fachową wiedzą. Wierzymy, że nasza praca przy wdrożeniach nowych programów pomoże naszym partnerom w przyszłości, którzy swoje przedsiębiorstwa prowadzić będą z najnowocześniejszymi narzędziami i pod naszymi skrzydłami.

Nieustanny rozwój naturalnie jest wpisany w naszą pracę, bo tak jak dynamicznie zmieniają się przepisy i Świat, tak i my reagujemy natychmiastowo. Nie stoimy w miejscu, stale podnosząc nasze kwalifikacje, co zostało wielokrotnie docenione.

Milestone to miejsce nastawione na sukces partnera, dlatego wkładamy całe serce i ogrom naszej wiedzy oraz doświadczenia aby przebrnąć przez każdy etap wdrożenia możliwie jak najlepiej. Służymy radą, pomocą i wsparciem w trakcie całego okresu współpracy.

Chcesz przetestować program?