Usprawnienie pracy menadżerów i kierowników przy planowaniu grafików jest możliwe dzięki automatyzacji tego procesu w nowej aplikacji TETA. Dostępność z urządzeń mobilnych a także przejrzystość wszystkich danych i możliwość udostępnienia grafików pracownikom to tylko niektóre z zalet, jakie oferuje to rozwiązanie. Dlaczego warto wybrać system TETA?

Planowanie czasu pracy

Dzięki zaawansowanej technologii, aplikacja TETA jest w stanie kontrolować grafiki pracowników tak, aby nie przekraczały ustawowych norm. TETA ME automatycznie poinformuje o niezgodnościach. System wyszczególni te grafiki, w których czas pracy przekracza normę wynikającą z ustawy albo niespełniony został warunek odpoczynku między zmianami. Pozwala to skupić się na innych czynnościach, zamiast ciągłemu przeliczaniu grafików. Dodatkowo, aplikacja dopilnuje limitu godzin ponadwymiarowych i uwzględni pracowników, którzy nie mogą odbywać nadgodzin i zmian nocnych. Połączenie z informacjami osobistymi sprawia, że system sam pilnuje, którzy pracownicy są rodzicami dzieci do lat 4, spodziewają się dziecka lub są osobami z niepełnosprawnościami.

Rozliczanie czasu pracy – teraz także on-line

Planowanie i rozliczanie czasu pracy w TETA pomoże ograniczyć czas miesięcznego raportowania pracy. Wszystko za sprawą bezpośredniego udostępnienia panelu w TETA ME. Aplikacja daje możliwość zgłaszania pracy zdalnej, delegacji, wyjść prywatnych i służbowych oraz pozwala potwierdzać obecności na grafikach. Wszystkie niezgodności zostaną automatycznie zasygnalizowane, a rozwiązania w podpowiedziach wyczerpują dostępne możliwości. Rozliczanie czasu pracy nigdy nie było prostsze!

Bilansowanie nadgodzin

Platforma TETA ME pozwala pracownikowi na dostęp do wszystkich informacji o czasie pracy. Widoczne tam nadgodziny pracownik może rozliczyć wedle własnego uznania – odbierając jako dzień wolny lub dodając do rozliczenia w wynagrodzeniu. Planowanie i rozliczanie czasu pracy w TETA sprawia, że pracownik ma kontrolę nad swoim grafikiem. Kierownictwo otrzymuje jedynie gotowe do zatwierdzenia informacje na swoim profilu.

Chcesz poznać lepiej system TETA? Zapoznaj się z naszą ofertą: TETA HR, TETA ME lub skontaktuj się bezpośrednio z menadżerem. Zapisz się także na nasz webinar, gdzie omówimy ten temat na żywo!