Dzisiejsze czasy stawiają coraz to trudniejsze wyzwania na drodze do pogodzenia pracy w biurze i w domu. Pandemia koronawirusa odbiła się na stylu pracy każdego, powodując, że praca zdalna zaczęła być standardem, a nie udogodnieniem. Jak z tym wyzwaniem poradziła sobie enova365?

Praca zdalna na każdym urządzeniu.

Mobilność systemu enova365 to jedna z jej największych zalet. Dzięki dostępowi do aplikacji na komputerze, tablecie czy telefonie wszystkie niezbędne informacje są zawsze pod ręką! Z poziomu aplikacji enova365 na urządzenia mobilne możesz zarządzać sprzedażą, procesami wewnętrznymi czy finansami firmy w dowolnym momencie. Rozwiązania, znane z ekranu komputera są przeniesione i dopasowane do specyfiki dotykowego interfejsu. Możesz zarządzać firmą z poziomu smartfona – tak, jakbyś właśnie siedział przed swoim biurkiem!

Pulpit Pracownika i Kierownika

Zapewniając dostęp do samoobsługi pracowniczej oszczędzasz czas potrzebny na przetwarzanie dokumentów. Dostęp do pulpitu pracownika pozwoli zatrudnionym samodzielne aktualizować informacje personalne, wysyłać wnioski urlopowe bezpośrednio do przełożonych oraz kontrolować stan nadgodzin. Pulpit kierownika natomiast ułatwia zarządzanie Twoim zespołem. W jednym miejscu zgromadzone są wszystkie informacje o obecnościach i dniach wolnych pracowników podwładnych.

Wszystkie dane w chmurze

System ERP enova365 to rozwiązanie gotowe do pracy w każdej chmurze. Niezależnie czy jest to chmura prywatna czy publiczna, zyskujesz pełnię możliwości i wszystkie funkcjonalności systemu ERP uruchomionego w technologii cloud computing. Otrzymujesz dostęp do swoich danych z dowolnego miejsca i urządzenia – wystarczy dostęp do sieci Internet. Wszechstronność naszego rozwiązania i nowoczesność technologiczna została doceniona w konkursie Best in Cloud organizowanego przez Computerworld w ramach konferencji o tej samej nazwie. System ERP enova365 zwyciężył w kategorii Najlepszy system ERP/CRM w chmurze.

Zobacz więcej: Pulpit Pracownika i Kierownika | enova365 Kadry i Płace | enova365 Finanse i Księgowość | enova365 Handel i Magazyn