Kompleksowa obsługa Twojej Firmy
poznaj program enova365

enova365 autoryzowany partner logo
Program enova365 to doskonałe narzędzie do usprawnienia pracy Firmy i poszczególnych działów, takich jak kadry i HR, magazyny oraz działy księgowości. Dzięki wspólnej bazie danych obieg wszystkich dokumentów i informacji w firmie odbywa się natychmiastowo, a wielomodułowa struktura systemu wspiera i rozwija funkcjonowanie określonych obszarów biznesowych. Co ważne, każdy z modułów ma również możliwość samodzielnego funkcjonowania, ograniczając wdrożenie jedynie do niezbędnych i interesujących Państwa funkcjonalności.

Bieżąca aktualizacja i ciągłe dostosowywanie systemu ERP do wszystkich zmian w polskim prawodawstwie gwarantuje jego stabilność oraz bezpieczeństwo przetwarzanych danych a także .
program enova365 jest systemem ERP, który w wyniesie Twój biznes na nowy poziom! Zaufaj sprawdzonemu rozwiązaniu, z którego korzysta ponad 14 500 Firm w Polsce!

Czym jest program enova365?

program enova365 ERP to system, który elastycznie dopasowuje się do potrzeb Twojej firmy wraz z jej ciągłym rozwojem. Dzięki dużej elastyczności, podczas wdrażania systemu instalowane funkcjonalności są dokładnie dopasowane do struktury organizacyjnej przedsiębiorstwa i upraszczają wymianę informacji pomiędzy wszystkimi działami w firmie.
Co najważniejsze, celem wdrożenia systemu enova365 jest poprawa wydajności Firmy oraz usprawnienie przepływu dokumentów.

 

Poznaj moduły programu enova365

ikona enova365 moduł kadry i płace

enova365 spełnia wymogi polskiego ustawodawstwa i jest aktualizowany przy każdej zmianie przepisów. Jeżeli zatrudniasz od kilkudziesięciu do kilku tysięcy pracowników, enova365 pozwoli zaoszczędzić czas i usprawnić pracę działu kadrowego w Twojej firmie.

enova305 ikona finanse i księgowość

enova365 z modułem Finanse i Księgowość pozwoli Ci zyskać większą kontrolę nad przedsiębiorstwem. Z enova365 możesz prowadzić wszystkie procesy i analizy w jednym, intuicyjnym systemie, co pozwala zaoszczędzić czas.

program enova365 ikona handel i magazyn

enova365 z modułem Handel pozwala na kompleksowe zarządzanie sprzedażą i magazynem. Dodatkowo, moduł zintegrowany jest z Ewidencją Środków Pieniężnych oraz księgową Ewidencją Dokumentów i Rejestrem VAT.

Dlaczego warto wybrać program enova365?

MODUŁOWOŚĆ

system zawiera różne moduły i dodatki, które możesz dobierać do swoich potrzeb

OSZCZĘDNOŚĆ

dzięki jednemu, kompleksowemu programowi, redukujesz koszty i rozwijasz Firmę

ANALIZY

 dane możesz analizować w szybki i prosty sposób z każdego poziomu programu

DOPASOWANIE

program doskonale nadaje się do średnich i dużych firm oraz pracowników i kierowników

program enova365 pulpit

Jak wygląda proces wdrożenia?

URUCHOMIENIE
PROJEKTU

ANALIZA
POTRZEB

PARAMETRYZACJA
I MIGRACJA DANYCH

SZKOLENIA ORAZ ASYSTY
I OPIEKA POWDROŻENIOWA

Zobacz więcej:

enova365 to modułowy system ERP dla każdego przedsiębiorstwa – niezależnie, czy dużej organizacji, zatrudniającej tysiące pracowników, czy małego rodzinnego interesu. System enova sprawdzi się w każdej firmie. Dzięki zastosowaniu elastycznych modułów pozwala dostosować się do wszystkich wymagań. Niezależnie, czy ma być wykorzystywany jako program do prowadzenia księgowości, kadr czy organizujący pracę całej firmy, enova365 może działać niezależnie od wybranych modułów.

Czytaj więcej

Moduły systemu enova365 są doskonałym narzędziem do rozwoju firmy. Dzięki możliwości wyboru odpowiednich narzędzi do pracy, w każdej chwili można dodawać kolejne elementy. Samodzielne działanie modułów również jest bardzo pomocne – dzięki temu nie ma potrzeby wykupowania licencji na nieużywane dodatki. To właśnie siła enovy – dostosowuje się do wymagań firmy, a nie narzuca jej żadnego kształtu.

Wdrożenia enova365 warto poświęcić doświadczonej firmie wdrożeniowej, takiej jak Milestone. Dzięki fachowo przygotowanej analizie przedwdrożeniowej oraz doradztwu fachowych konsultantów, samo przejście na inny system nie będzie stwarzać problemów. Milestone oferuje również szereg dodatkowych poprawek programu, aby działał dokładnie tak, jak jest wymagane w przedsiębiorstwie. Zespół programistów nieustannie pracuje nad tym, aby program dopasowywał się do firmy, a nie odwrotnie. To właśnie dzięki temu enova365 jest tak bardzo polecanym programem, a w Milestone mamy setki wdrożeń zakończonych sukcesem.

System CRM enova365 może być również rozwiązaniem dostępnym w chmurze. Dzięki temu dane są bezpieczne i dostępne z każdego miejsca. Oprogramowanie enova365 ma wiele możliwości instalacji – począwszy od dedykowanej infrastruktury IT, która może znajdować się w siedzibie klienta, po rozwiązanie wynajmowania serwera, który znajduje się w naszym biurze. Wszystko zależy od preferencji firmy oraz możliwościach technicznych.

Cena oprogramowania enova365 jest zależna od bardzo wielu czynników, dlatego nie da się jednoznacznie określić kwoty wdrożenia. Na jej wpływ ma między innymi ilość użytkowników korzystających z programu, migracje danych z poprzednich systemów oraz szkolenia pracowników z obsługi platformy. Ze względu na różne wymagania i wielkość firmy, enova365 proponuje też różne pakiety programu, dlatego doskonale sprawdzi się w przedsiębiorstwie każdej wielkości. Wdrożenie enova365 wraz z ceną jest ustalany indywidualnie po konsultacjach.

Aplikacja enova365 to również idealne narzędzie dla firm z każdej branży – nawet instytucji publicznych. Moduły systemu enova365 dopasują się do wymagań każdej firmy, a dedykowane dodatki pomogą usprawnić pracę wszystkich działów. Niezależnie od tego, czy prowadzisz sklep internetowy i potrzebujesz programu do wystawiania dokumentów sprzedaży, magazynowych czy rozliczeniowych, prowadzisz biuro rachunkowe i szukasz platformy do komunikacji z klientami, czy chcesz rozbudować dział kadrowy i odciążyć od papierkowej roboty swój HR – enova365 wpasuje się do każdej struktury.

Masz więcej pytań?

Skontaktuj się z nami, aby umówić darmową i niezobowiązującą prezentację systemu!

Obsługujemy firmy w całym kraju, w formie spotkań w siedzibie klienta lub zdalnego połączenia online!