enova365

jeden program, wiele możliwości

Zaufaj sprawdzonemu rozwiązaniu, z którego korzysta ponad 17 500 firm w Polsce – program enova365 jest systemem ERP, który w wyniesie Twój biznes na nowy poziom!

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA TWOJEJ FIRMY

poznaj program enova365

KADRY I PŁACE

enova365 spełnia wymogi polskiego ustawodawstwa i jest aktualizowany przy każdej zmianie przepisów. Jeżeli zatrudniasz od kilkudziesięciu do kilku tysięcy pracowników, enova365 pozwoli zaoszczędzić czas i usprawnić pracę działu kadrowego w Twojej firmie.

FINANSE I KSIĘGOWOŚĆ

enova365 z modułem Finanse i Księgowość pozwoli Ci zyskać większą kontrolę nad przedsiębiorstwem. Z enova365 możesz prowadzić wszystkie procesy i analizy w jednym, intuicyjnym systemie, co pozwala zaoszczędzić czas.

HANDEL I MAGAZYN

enova365 z modułem Handel pozwala na kompleksowe zarządzanie sprzedażą i magazynem. Dodatkowo, moduł zintegrowany jest z Ewidencją Środków Pieniężnych oraz księgową Ewidencją Dokumentów i Rejestrem VAT.

Program enova365 to doskonałe narzędzie do usprawnienia pracy Firmy i poszczególnych działów, takich jak kadry i HR, magazyny oraz działy księgowości.

Dzięki wspólnej bazie danych obieg wszystkich dokumentów i informacji w firmie odbywa się natychmiastowo, a wielomodułowa struktura systemu wspiera i rozwija funkcjonowanie określonych obszarów biznesowych.

Co ważne, każdy z modułów ma również możliwość samodzielnego funkcjonowania, ograniczając wdrożenie jedynie do niezbędnych i interesujących Państwa funkcjonalności.

Bieżąca aktualizacja i ciągłe dostosowywanie systemu ERP do wszystkich zmian w polskim prawodawstwie gwarantuje jego stabilność oraz bezpieczeństwo przetwarzanych danych.

Program enova365 jest systemem ERP, który w wyniesie Twój biznes na nowy poziom! Zaufaj sprawdzonemu rozwiązaniu, z którego korzysta ponad 14 500 firm w Polsce!

CZYM JEST PROGRAM ENOVA?

Program enova365 ERP to system, który elastycznie dopasowuje się do potrzeb Twojej firmy wraz z jej ciągłym rozwojem. Dzięki dużej elastyczności, podczas wdrażania systemu instalowane funkcjonalności są dokładnie dopasowane do struktury organizacyjnej przedsiębiorstwa i upraszczają wymianę informacji pomiędzy wszystkimi działami w firmie. Co najważniejsze, celem wdrożenia systemu enova365 jest poprawa wydajności Firmy oraz usprawnienie przepływu dokumentów.

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ ENOVA365?

System zawiera różne moduły i dodatki, które możesz dobierać do swoich potrzeb i wymagań firmy, a dzięki jednemu, kompleksowemu programowi, redukujesz koszty i rozwijasz przedsiębiorstwo. Program umożliwia analizę danych w szybki i prosty sposób z każdego poziomu programu.

AUDYTY BEZPIECZEŃSTWA

Podnoszenie bezpieczeństwa systemów przetwarzających informacje zapewni ochronę danych firmowych przed niepowołanym dostępem. Dzięki audytowi zweryfikujemy zgodność z przepisami o ochronie danych osobowych. Postaw na profesjonalną analizę bezpieczeństwa.

Dlaczego warto wybrać program enova365?

OSZCZĘDNOŚĆ

dzięki jednemu, kompleksowemu programowi, redukujesz koszty i rozwijasz Firmę

ANALIZY

 dane możesz analizować w szybki i prosty sposób z każdego poziomu programu

1

DOPASOWANIE

system zawiera różne moduły i dodatki, które możesz dobierać do swoich potrzeb

DODATKOWE USŁUGI

Poza samym wdrożeniem oprogramowania, realizujemy również usługi towarzyszące procesowi przejścia na nowy system, takie jak analizy przedwdrożeniowe, migracje danych, szkolenia oraz parametryzacje programów.

analiza przedwdrożeniowa

Profesjonalne prowadzenie prac projektowych i dokumentacji. Umiejętna i efektywna komunikacja z klientem i zespołem wdrożeniowym.

parametryzacja sysmetów

Dostosujemy aplikacje do specyfiki danej organizacji, spełniając wszystkie wymagania, jakie ma Klient – od parametryzacji modułów po tworzenie dedykowanych interfejsów, modułów czy raportów.

migracja danych

Przejście na nowy system nie musi być trudne, szczególnie jeśli przeprowadzane jest przez profesjonalistów. Oferujemy migrację danych wraz z dostosowaniem formatów między programami.

szkolenia użytkowników

Szkolenia dla nowych użytkowników i administratorów są prowadzone przez nasze doświadczone zespoły, które uczą pracy na systemie. Oferujemy również szeroki wachlarz dodatkowych usług wspierających i bogate materiały szkoleniowe.

aktualizacje aplikacji

Dzięki aktualizacji baz danych i samego programu zyskujesz pewność aktualności dokumentów. Dynamicznie zmieniające się przepisy prawne nie będą już problematyczne.

Chcesz przetestować program?