TETA

nowoczesne narzędzia HR

TETA to profesjonalne narzędzie, które usprawni procesy kadrowe w średnich i dużych przedsiębiorstwach. Rozbudowany i elastyczny mechanizm wyświetlania oraz raportowania danych umożliwia budowanie dowolnych spersonalizowanych raportów dostosowanych do potrzeb każdej organizacji.

ROZWIĄZANIE HR DLA SPECJALISTÓW KADR I PŁAC

poznaj program TETA

TETA HR

digitalizacja obsługi kadrowo-płacowej oraz zautomatyzowanie pobierania danych do wynagrodzeń wraz z pełną zgodnością z polskim prawem – TETA HR idealnie nadaje się do pracy w dużych działach kadr

TETA ME

dostęp do aplikacji z każdego urządzenia i natychmiastowe wsparcie w zarządzaniu zespołem – dzięki modułowi TETA ME kontakt pracowników z działem kadr nigdy nie był prostszy

milestone partner elite teta by unit4

PREMIER PARTNERSHIP LEVEL

W Milestone możemy pochwalić się jednym z najwyższych poziomów akredytacji Unit4: PREMIER Partnership Level for 2023! To szczególne wyróżnienie, ponieważ honoruje pracę całego naszego zespołu i podkreśla wyjątkową jakość usług, które świadczymy. Status Premier jest drugim najwyższym poziomem akredytacji, który przyznawany jest firmom partnerskim zachowującym wymagające standardy, dzięki ciągłej doskonałości w dostarczaniu rozwiązań UNIT4 swoim klientom i zgodności ze standardem certyfikacji UNIT4.

System TETA to program, który doskonale sprawdzi się w procesach automatyzacji prac działów kadr i płac oraz ułatwi komunikację pracowników z działami HR.

Dzięki przejrzystemu interfejsowi, wielu funkcjom i całkowitej zgodności z polskimi przepisami, idealnie odnajdzie się w dużych i średnich przedsiębiorstwach, gdzie obsługa pracowników zajmuje wciąż za wiele czasu.

Program umożliwia obsługę kadrową z każdego miejsca dzięki dostosowanej aplikacji mobilnej lub desktopowej.

Pełna obsługa wielofirmowości gwarantuje wsparcie biznesu nawet w najbardziej skomplikowanych i rozbudowanych organizacjach. Dzięki tej możliwości TETA funkcjonuje w największych grupach kapitałowych w Polsce. W efekcie nie tylko dział HR, ale i kadra zarządzająca będzie mogła podejmować trafne decyzje biznesowe w oparciu o potrzebne w danej chwili informacje.

dlaczego warto wybrać tetę?

Program TETA obsługuje procesy, dzięki czemu można korzystać efektywniej z obsługi HR. System zapewnia wyższą efektywność dzięki aktualnej informacji o zasobach i talentach, a połączenie analiz z planowaniem zasobów wspiera podejmowanie trafnych decyzji przez menadżerów wszystkich szczebli.

ZGODNOŚĆ Z PRAWEM

TETA jest stale aktualizowana i dospasowuje się do uchwalanych przepisów. Zmieniające się regulacje prawne już nie są przeszkodą w wykonywaniu obowiązków. Dzięki pracy specjalistów wszystkie dokumenty i deklaracje są na bieżąco aktualizowane.

ERGONOMIA PRACY

TETA wspomaga digitalizację przedsiębiorstwa, m.i. przez e-teczki pracownicze, a automatyzacja pracosów ułatwia pracę działów kadr. Dodatkowo, system wspomaga rozwój i doświadczenia pracowników, ponieważ oprogramowanie podąża za procesami w firmie.

KOMPLEKSOWE ROZWIĄZANIE DLA CAŁEJ FIRMY

DLA FIRMY I DZIAŁU HR

ujednolicenie i kontrola procesów

Sprawdzony standard obsługi HR wypracowany z naszymi Klientami na podstawie najlepszych praktyk HR w średnich i dużych przesiębiorstwach.

100% digitalizacja procesów

Digitalizacja każdego kroku obsługi procesów kadrowych realizowana dzięki pakietowi funkcjonalności i mobilnych podpisó kwalifikowanych, spełniających wymogi prawne.

sprawne rozliczanie wynagrodzeń

Zautomatyzowane pobieranie danych do wynagrodzeń, dekretacja oraz wymiana danych z instytucjami państwowymi i finansowymi podnosi efektywność obsługi płacowej w firmie.

DLA PRACOWNIKÓW

mobilny dostęp do portalu dla pracowników

Aplikacja jest osiągalna z każdego urządzenia z dostępem do internetu i nowoczesną przeglądarką(np. Chrome, Firefox) – smartfona, tabletu, a także komputera.

wsparcie w podejmowaniu decyzji

Menedżer otrzymuje natychmiastowe wsparcie w zarządzaniu zespołem, podczas tworzenia harmonogramów, zmian zatrudnienia oraz monitorowania frekwencji.

szybka reakcja na potrzeby

Każdy pracownik ma dostęp do swoich dnaych personalnych – może je łatwo i szybko zaktualizować. Bieżące potrzeby wysyła bezpośrednio do swojego działu i monitoruje uch realizację.

ZAUFAJ NASZYM KLIENTOM

Nasza firma dynamicznie się rozwija, dlatego zdecydowaliśmy się zainwestować w innowacyjne rozwiązanie, które pozwoli zoptymalizować procesy kadrowo-płacowe i zaoszczędzić czas. Dzięki wdrożeniu systemu enova365 możemy swobodnie zarządzać zasobami ludzkimi i poświęcać więcej czasu na działania strategiczne.

Łukasz Gierut

Dyrektor Finansowo-Administracyjny, Jafar S.A.

Współpracujemy z Milestone Dom Wdrożeniowy, który wspiera nas w obszarze oprogramowania m.in. TETA HR. Do współpracy z naszą Grupą zostali oddelegowani doświadczeni konsultanci, którzy wykazują się odpowiednią wiedzą, rzetelnością i responsywnością. W efekcie zgłaszane potrzeby są realizowane szybko i zgodnie z naszymi oczekiwaniami.

Jadwiga Zielińska

Kierownik Działu Kadr i Płac, Grupa CCC

Bardzo cenimy współpracę z Konsultantami Zespołu Milestone, którzy zapewniają profesjonalne doradztwo merytoryczne i techniczne. Podkreślając wysoki poziom świadczonych usług, rzetelność i sprawność w rozwiązywaniu zgłaszanych problemów polecamy współpracę z firmą Milestone, jako sprawdzonym partnerem.

Radosław Ratajczak

Prezes Zarządu, ZOO Wrocław Sp. z o.o.

Dlaczego warto wybrać program TETA?

EFEKTYWNOŚĆ

połączenie operacyjnych analiz i planowania zasobów wspiera decyzje menadżerów

N

ZGODNOŚĆ

bieżące aktualizacje zawsze są zgodne z polskim prawem i nowymi ustawami

}

OSZCZĘDNOŚĆ

digitalizacja procesów i samoobsługa pracownicza usprawniają pracę

~

BEZPIECZEŃSTWO

systematyczne testy, certyfikaty ISO oraz realizacja wymagań RODO

DODATKOWE USŁUGI

Poza samym wdrożeniem oprogramowania, realizujemy również usługi towarzyszące procesowi przejścia na nowy system, takie jak analizy przedwdrożeniowe, migracje danych, szkolenia oraz parametryzacje programów.

analiza przedwdrożeniowa

Profesjonalne prowadzenie prac projektowych i dokumentacji. Umiejętna i efektywna komunikacja z klientem i zespołem wdrożeniowym.

parametryzacja sysmetów

Dostosujemy aplikacje do specyfiki danej organizacji, spełniając wszystkie wymagania, jakie ma Klient – od parametryzacji modułów po tworzenie dedykowanych interfejsów, modułów czy raportów.

migracja danych

Przejście na nowy system nie musi być trudne, szczególnie jeśli przeprowadzane jest przez profesjonalistów. Oferujemy migrację danych wraz z dostosowaniem formatów między programami.

szkolenia użytkowników

Szkolenia dla nowych użytkowników i administratorów są prowadzone przez nasze doświadczone zespoły, które uczą pracy na systemie. Oferujemy również szeroki wachlarz dodatkowych usług wspierających i bogate materiały szkoleniowe.

aktualizacje aplikacji

Dzięki aktualizacji baz danych i samego programu zyskujesz pewność aktualności dokumentów. Dynamicznie zmieniające się przepisy prawne nie będą już problematyczne.

Chcesz przetestować program?