TETA oprogramowanie ERP dla firm

Rozwiązanie HR dla specjalistów kadr i płac, menadżerów i pracowników

autoryzowany partner Teta logo
TETA to profesjonalne narzędzie, które usprawni procesy kadrowe w średnich i dużych przedsiębiorstwach. Rozbudowany i elastyczny mechanizm wyświetlania oraz raportowania danych umożliwia budowanie dowolnych spersonalizowanych raportów dostosowanych do potrzeb każdej organizacji. W efekcie nie tylko dział HR, ale i kadra zarządzająca będzie mogła podejmować trafne decyzje biznesowe w oparciu o potrzebne w danej chwili informacje.

Pełna obsługa wielofirmowości gwarantuje wsparcie biznesu nawet w najbardziej skomplikowanych i rozbudowanych organizacjach. Dzięki tej możliwości TETA funkcjonuje w największych grupach kapitałowych w Polsce.

Czym jest TETA?

System TETA to program, który doskonale sprawdzi się w procesach automatyzacji prac działów kadr i płac oraz ułatwi komunikację pracowników z działami HR. Dzięki przejrzystemu interfejsowi, wielu funkcjom i całkowitej zgodności z polskimi przepisami, idealnie odnajdzie się w dużych i średnich przedsiębiorstwach, gdzie obsługa pracowników zajmuje wciąż za wiele czasu. Program umożliwia obsługę kadrową z każdego miejsca dzięki dostosowanej aplikacji mobilnej lub desktopowej.

 

teta me ocena pracowników

Poznaj moduły programu

digitalizacja obsługi kadrowo-płacowej oraz zautomatyzowanie pobierania danych do wynagrodzeń wraz z pełną zgodnością z polskim prawem – TETA HR idealnie nadaje się do pracy w dużych działach kadr

dostęp do aplikacji z każdego urządzenia i natychmiastowe wsparcie w zarządzaniu zespołem – dzięki modułowi TETA ME kontakt pracowników z działem kadr nigdy nie był prostszy

Dlaczego warto wybrać program?

EFEKTYWNOŚĆ

połączenie operacyjnych analiz i planowania zasobów wspiera decyzje menadżerów

ZGODNOŚĆ

bieżące aktualizacje zawsze są zgodne z polskim prawem i nowymi ustawami

OSZCZĘDNOŚĆ

digitalizacja procesów i samoobsługa pracownicza usprawniają pracę

BEZPIECZEŃSTWO

systematyczne testy, certyfikaty ISO oraz realizacja wymagań RODO

Jak wygląda proces wdrożenia?

URUCHOMIENIE
PROJEKTU

ANALIZA
POTRZEB

PARAMETRYZACJA
I MIGRACJA DANYCH

SZKOLENIA, ASYSTY
I OPIEKA POWDROŻENIOWA

Zobacz więcej:

Masz więcej pytań?

Skontaktuj się z nami, aby umówić darmową i niezobowiązującą prezentację systemu!

Obsługujemy firmy w całym kraju, w formie spotkań w siedzibie klienta lub zdalnego połączenia online!