Referencje

profesjonalizm, doświadczenie, wiedza

ZAUFAJ NASZYM KLIENTOM

Dedykowani konsultanci wykazywali się szeroką wiedzą nie tylko techniczną, ale także merytoryczną i praktyczną. Ich wsparcie było dla nas cenne na każdym etapie procesu – podpowiadali najodpowiedniejsze rozwiązania oraz wspierali przy weryfikacji danych i testach oprogramowania.

Szczególną uwagę pragniemy zwrócić na fakt, że wdrożenie przebiegło terminowo i bezproblemowo, komunikacja nasza na każdym etapie przebiegała bardzo dobrze, byliśmy na bieżąco informowani o postępach prac. Dodatkowym atutem jest dyspozycyjność i komunikatywność oraz otwartość konsultantów, nie tylko na etapie analiz i wdrożenia, ale również w trakcie szkoleń. Fachowa pomoc szczególnie przydała się podczas naliczeń testowych, w trakcie których sprawdzane są najdrobniejsze szczegóły mechanizmów kadrowo-płacowych.

Zdzisław Kużaj

Prezes, Fumo-Ostrzeszów

Współpracujemy z Milestone Dom Wdrożeniowy, który wspiera nas w obszarze oprogramowania m.in. TETA HR. Do współpracy z naszą Grupą zostali oddelegowani doświadczeni konsultanci, którzy wykazują się odpowiednią wiedzą, rzetelnością i responsywnością. W efekcie zgłaszane potrzeby są realizowane szybko i zgodnie z naszymi oczekiwaniami.

Jadwiga Zielińska

Kierownik Działu Kadr i Płac, Grupa CCC

W swoich zadaniach przypisani do projektu konsultanci wykazywali się ogromną widzą nie tylko praktyczną, lecz również teoretyczną, szczególnie z zakresu kadr i płac. Ogromny fach i umiejętności oraz godny podziwu profesjonalizm w realizacji wyznaczonych celów pomogły zrealizować projekt wdrożenia sprawnie i terminowo. Na szczególne  wyróżnienie zasługuje fakt, że zespół reagował niezwykle szybko na wszystkie zgłoszenia, wyróżniając się umiejętnością elastycznej współpracy.

Podejmując współpracę z Milestone zostaliśmy objęci doskonałą opieką podczas wdrażania oprogramowania w naszej firmie. W przypadku tego przedsiębiorstwa nie ma mowy o marnej jakości usług czy niedoświadczonych konsultantach.

Paweł Czastor

Prezes Zarządu, Workpol

Nasza firma dynamicznie się rozwija, dlatego zdecydowaliśmy się zainwestować w innowacyjne rozwiązanie, które pozwoli zoptymalizować procesy kadrowo-płacowe i zaoszczędzić czas. Dzięki wdrożeniu systemu enova365 możemy swobodnie zarządzać zasobami ludzkimi i poświęcać więcej czasu na działania strategiczne.

Łukasz Gierut

Dyrektor Finansowo-Administracyjny, Jafar S.A.

Bardzo cenimy współpracę z Konsultantami Zespołu Milestone, którzy zapewniają profesjonalne doradztwo merytoryczne i techniczne. Podkreślając wysoki poziom świadczonych usług, rzetelność i sprawność w rozwiązywaniu zgłaszanych problemów polecamy współpracę z firmą Milestone, jako sprawdzonym partnerem.

Radosław Ratajczak

Prezes Zarządu, ZOO Wrocław Sp. z o.o.

Jesteśmy w pełni zadowoleni ze współpracy z firmą Milestone Dom Wdrożeniowy, która dała się poznać, jako solidny i profesjonalny partner biznesowy, o wysokich kompetencjach technologicznych i konsultingowych oraz umiejętności efektywnego prowadzenia projektów informatycznych.

Tadeusz Zygmunt

Prezes Zarządu, Zakład Usług Energetycznych „epeKoks” Sp. z o.o.

Chcesz przetestować program?