Zaufaj naszym Klientom:

Przy tak dużej skali działalności zarządzanie i obsługa procesów kadrowo-płacowych stają się nie lada wyzwaniem. Z pomocą przychodzą rozwiązania informatyczne, które muszą być nie tylko skutecznie wdrożone, ale i dostosowywane na bieżąco do dynamicznie zmieniających się potrzeb.

W powyższym zakresie współpracujemy z Milestone Dom Wdrożeniowy, który wspiera nas w obszarze oprogramowania m.in. TETA HR. Do współpracy z naszą Grupą zostali oddelegowani doświadczeni konsultanci, którzy wykazują się odpowiednią wiedzą, rzetelnością i responsywnością. W efekcie zgłaszane potrzeby są realizowane szybko i zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Na uwagę zasługują także kompetencje BI, programistyczne oraz egzekwowanie procedur SLA.

Niniejszym potwierdzamy, że Milestone Dom Wdrożeniowy jest zaufanym i godnym polecenia partnerem biznesowym.

Jadwiga Zielińska
Kierownik Działu Kadr i Płac Grupa CCC

Nasza firma dynamicznie się rozwija, dlatego zdecydowaliśmy się zainwestować
w innowacyjne rozwiązanie, które pozwoli zoptymalizować procesy kadrowo-płacowe
i zaoszczędzić czas. Dzięki wdrożeniu systemu enova365 możemy swobodnie zarządzać
zasobami ludzkimi i poświęcać więcej czasu na działania strategiczne.

Łukasz Gierut
Dyrektor Finansowo-Administracyjny
Jafar S.A.

Bardzo cenimy współpracę z Konsultantami Zespołu Milestone, którzy zapewniają profesjonalne doradztwo merytoryczne i techniczne.(…)
Podkreślając wysoki poziom świadczonych usług, rzetelność i sprawność w rozwiązywaniu zgłaszanych problemów polecamy współpracę z firmą Milestone, jako sprawdzonym, i godnym zaufania partnerem w biznesie.

Radosław Ratajszczak
Prezes Zarządu ZOO Wrocław sp. z o.o.

Jesteśmy w pełni zadowoleni ze współpracy z firmą Milestone Dom Wdrożeniowy, która dała się poznać, jako solidny i profesjonalny partner biznesowy, o wysokich kompetencjach technologicznych i konsultingowych oraz umiejętności efektywnego prowadzenia projektów informatycznych.

mgr inż. Tadeusz Zygmunt
Prezes Zarządu
Zakład Usług Energetycznych „epeKoks” Sp. z o.o.

Z przyjemnością rekomenduję współpracę z firmą Milestone. Szczególnie cenimy sobie doświadczenie konsultantów, ich zaangażowanie, oraz otwarte i elastyczne nastawienie do naszych potrzeb. Niewątpliwym atutem firmy jest profesjonalizm jej pracowników, którzy udzielają nam zawsze maksymalnego wsparcia.

Dariusz Terlecki
Dyrektor Techniczny, Prokurent
Wytwórnia Podkładów Strunobetonowych S.A.

Masz więcej pytań?

Skontaktuj się z nami, aby umówić darmową i niezobowiązującą prezentację systemu!

Obsługujemy firmy w całym kraju, w formie spotkań w siedzibie klienta lub zdalnego połączenia online!