Prowadząc biuro rachunkowe zapewne zmagasz się z problemem obsługi procesów i obiegiem dokumentów. Odpowiednia organizacja pracy to podstawa każdego dobrze prosperującego przedsiębiorstwa. Popraw workflow w firmie z modułem enova365, a natychmiast zobaczysz efekty. 

Workflow? A co to takiego? 

Workflow to nic innego jak sposób przepływu dokumentów oraz informacji w firmie pomiędzy pracownikami i obiektami biorącymi udział w ich przetwarzaniu. Sprawna organizacja tego procesu to ogromne korzyści dla firmy. Moduł enova365 pozwala na jego automatyzację, dzięki czemu zyskujesz uporządkowanie wielu kwestii związanych z twoim biznesem, sprawne zarządzanie procedurami oraz eliminację niepotrzebnych błędów, nad którymi nie dało się zapanować. 

Jakie rozwiązania oferuje enova365?

W modułach wspierających organizację pracy znajdziesz Harmonogram zadań. Jest to po prostu automatyczny operator, rodzaj elektronicznego pomocnika, który zaloguje się do bazy danych i wykona określone operacje w ustalonym czasie. Jak to wygląda w praktyce? Operator pobierze maile, wyśle powiadomienie o niezapłaconych fakturach lub wygeneruje raport na koniec miesiąca. Słowem,  wyręczy ciebie oraz twoich pracowników w codziennych zadaniach. 

Potrzebne ci dobre narzędzie do ewidencji dokumentów? Postaw na DMS (Document Management System). Jest stworzony do przechowywania i wprowadzania danych. Dokumenty zostaną dodatkowo uporządkowane oraz zarchiwizowane, dzięki czemu zawsze szybko i łatwo będzie można po nie sięgnąć. Mechanizm rozpoznaje również pliki PDF, co zapewnia skuteczne przetwarzanie danych. 

Spośród innych pomocnych rozwiązań warto wspomnieć o wbudowanej integracji z systemami administracji finansowej czy skanowaniu połączonym z możliwością wprowadzania danych do systemu. Wszystko to dostępne w jednym zestawie narzędzi.

Co zyskujesz w modułem workflow?

Dzięki wdrożeniu rozwiązań oferowanych przez enova365 skutecznie uprościsz obsługę procesów w twojej firmie. Automatyzacja zapewni Ci zwiększenie wydajności przy jednoczesnym zmniejszeniu nakładu pracy. Twoi pracownicy od tej pory będą mieć więcej czasu na inne zadania, a wyszkolenie nowych zatrudnionych osób zajmie dużo mniej czasu.

Jeśli zależy ci na ograniczeniu niepotrzebnych działań niezwiązanych z procesem, pragniesz zwiększyć wydajność pracy, wyeliminować błędy lub masz dość bałaganu w swoim codziennym workflow, moduł enova365 wspierający organizację w biurze to rozwiązanie dla ciebie