Samoobsługa pracownicza, wprowadzona do przedsiębiorstwa, zapewnia lepszy przepływ informacji, ogranicza angażowanie działów kadr i płac w procesy pracownicze. Pomaga również usprawnić komunikację między zespołem a kierownikiem. enova365 z modułem Pulpitu Pracownika i Kierownika to rozwiązanie idealne dla każdej firmy chcącej zapewnić kontrolę nad przepływem wniosków w swojej firmie.

Pulpit Pracownika i Kierownika to platforma usprawniająca komunikację między przełożonym a pracownikami. Dzięki niej możliwe jest aplikowanie o urlop, sprawdzanie nadgodzin oraz harmonogramu pracy. Istnieje również możliwość samodzielnej edycji powierzonych danych osobowych i finansowych.

Co zawiera Pulpit Kierownika?

Pulpit Kierownika pozwala przełożonemu na wgląd w dokumenty kadrowe pracownika. Może on w dowolnej chwili sprawdzić ważność badań, szkolenia BHP czy zaplanować podwładnemu grafik. Bezpośrednio do niego trafiają również wnioski urlopowe, o które aplikuje pracownik. Dzięki temu w organizacji panuje porządek – wszystkie najważniejsze informacje przesyłane są drogą elektroniczną, a papierowe wnioski czy podania nie zaprzątają już biurek działów HR.

Pulpit Pracownika – pierwszy krok samoobsługi pracowniczej

Dostęp do Panelu Pracownika to dla pracodawcy możliwość ograniczenia błędów przy przepływie informacji w firmie. Samoobsługa pracownicza to pierwszy krok do poprawy organizacji pracy. W tym module pracownik może bezpośrednio wnioskować do przełożonego o urlop oraz o zmianę swoich danych. Dostępna jest również opcja bezpośredniego zgłaszania zmiany numeru konta do wypłaty. Z poziomu Pulpitu pracownik może podejrzeć swoje grafiki, wnioski i nadgodziny. Panel dostępny jest zarówno w wersji desktopowej oraz wersji mobilnej. Dzięki temu wszystkie informacje są zawsze pod ręką!

Webinar – Pulpit Pracownika & Kierownika

Duże zainteresowanie modułem sprawiło, że postanowiliśmy omówić ten temat szerzej. Już teraz zapraszamy na bezpłatny webinar, w którym omówimy podstawowe elementu pulpitów oraz pokażemy jak prosta jest samoobsługa pracownicza z enovą. Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej!