Szkolenia pracowników z systemów, na którym pracują, są gwarancją dobrze funkcjonującego działu HR i księgowości. O ile szybciej można wykonywać obowiązki i rozliczenia znając skróty, dokumenty i raporty? Czas potrzebny na wykonywanie codziennych obowiązków zostaje zoptymalizowany, a pracownicy mogą w tym czasie, na przykład, rozwijać swoje kompetencje. Jak zatem dobrze przeszkolić swój zespół?

Dedykowane spotkania

W Milestone oferujemy usługę dedykowanych szkoleń. Polega ona na zaprezentowaniu użytkownikom programu wybranych elementów systemu i przejście przez praktyczne użytkowanie oprogramowania razem z naszym konsultantem. Wspomaga to zrozumienie procesów zachodzących w programie. Nauka na praktycznych przykładach pozwala również na bieżąco rozwiązywać problemy i rozwiewać wątpliwości.

Jak przeprowadzane są szkolenia?

Jesteśmy elastyczni jeśli chodzi o sposób przeprowadzania szkoleń. Oferujemy możliwość przeprowadzenia szkolenia w Państwa siedzibie lub zdalnie, w trakcie wideokonferencji. Przed rozpoczęciem spotkania przygotowujemy plan, który pozwala naszym konsultantom przygotować się do spotkania. Dzięki temu zapewniamy profesjonalizm obsługi oraz dopasowanie tematyki do potrzeb.

Nasze szkolenia przeprowadzane są przez zespół wdrożeniowców, którzy nie tylko pracują podczas implementacji programu, ale również mają szeroką wiedzę praktyczną z zakresu kadr, płac i księgowości. To wyróżnia Milestone na tle innych firm wdrożeniowych – potrafimy rozwiązywać problemy i proponować rozwiązania które w realny sposób pomagają realizować cele.

Jeśli chcesz zobaczyć, co można zoptymalizować korzystając z naszej – zobacz nasze webinary w ramach Akademii Milestone.