TETA HR

nowoczesny HR

TETA HR to idealny program do zarządzania zasobami ludzkimi w średnich i dużych przedsiębiorstwach. Program jest zawsze aktualizowany do najnowszych przepisów, dzięki czemu unikniesz stresujących sytuacji związanych z nieaktualnością dokumentów. 

ZARZĄDZAJ Z WIĘKSZĄ EFEKTYWNOŚCIĄ

TETA HR

KADRY

dane personalne pracowników i zleceniobiorców, dane o członkach rodzin, zasady wynagradzania, obowiązkowe i dobrowolne ubezpieczenia społeczne i zdrowotne oraz dane podatkowe

PŁACE

rozliczanie etatów i umów, udzielanie długoterminowych pożyczek oraz zaliczek na konto wypłaty, definiowanie dowolnych składników wynagrodzenia

i

DEKLARACJE

wszystkie deklaracje podatkowe, zgłoszeniowe ZUS, eksportowanie deklaracji do Płatnika, obliczanie dofinansować dla niepełnosprawnych, sporządzanie deklaracji dla GUS

KALENDARZE

indywidualne rozkłady czasu pracy, nawet wielozmianowej, notowanie wszystkich nieobecności, bezpośrednia współpraca z automatycznymi rejestratorami czasu pracy

milestone partner elite teta by unit4

ELITE PARTNERSHIP LEVEL

W Milestone możemy pochwalić się najwyższym poziomem akredytacji Unit4: ELITE Partnership Level for 2022! To szczególne wyróżnienie, ponieważ honoruje pracę całego naszego zespołu i podkreśla wyjątkową jakość usług, które świadczymy. Status Elite jestem najwyższym poziomem akredytacji, który przyznawany jest firmom partnerskim zachowującym wymagające standardy, dzięki ciągłej doskonałości w dostarczaniu rozwiązań UNIT4 swoim klientom i zgodności ze standardem certyfikacji UNIT4.

TETA HR pomaga obsługiwać procesy kadrowo-płacowe, dzięki czemu obsługa pracowników jest jeszcze skuteczniejsza. Wszystkie procesy kadrowo-płacowe zawarte są w jednej aplikacji!

 Program Teta idealnie sprawdzi się w dużych firmach, o skomplikowanej strukturze i wielotysięcznej kadrze, a także przedsiębiorstwach liczących kilkaset pracowników. Dzięki przejrzystemu designowi jego użytkowanie będzie intuicyjne, a wszystkie procesy zgodne z wymaganiami polskiego prawa.

ZAWSZE AKTUALNY

Teta to program, który na bieżąco dostosowywany jest do zmian w prawie. Dzięki regularnym aktualizacjom wszystkie dokumenty są zawsze zgodne z ustawami a procesy zgodne z nowelizacjami.

E-TECZKI PRACOWNICZE

To dodatkowy atut programu Teta. Archiwizowanie dokumentów w wersji elektronicznej pozwala na oszczędzenia miejsca potrzebnego na archiwum, a także znacząco skraca czas wyszukiwania i przekazywania dokumentów pracownikowi lub instytucjom kontrolującym. Teczki są podzielone na części zgodnie z wymogami prawa i sprawdzana jest poprawność umieszczanych tam dokumentów.

BEZPIECZEŃSTWO DANYCH

W zależości od nadanych uprawnień, każdy pracownik ma dostęp do wyznaczonej części informacji, a dostęp można w dowolnym momencie zmienić.

E-TECZKI PRACOWNICZE

digitalizacja akt pracowniczych

PODZIAŁ

Program umożliwia podział teczek na odpowiednie części zgodnie z wymogami prawa.

WERYFIKACJA

Teta weryfikuje czy teczka pracownika jest kompletna i zawiera wszystkie wymagane dokumenty.

DIGITALIZACJA

Program pomaga w załączeniu plików do teczek i usunięciu przeterminowanych akt.

TRANSFORMACJA

Wspiera transformację akt na cyfrowe- możliwe tworzenie lub dołączanie zeskanowanych plików.

USPRAWNIENIA DZIAŁU KADR

zoptymalizuj pracę swojego zespołu

 • pracownicy otrzymują dostęp on-line do pasków wynagrodzeń oraz aktualnych informacji o sposobie płatności
 • czas pracy jest rozliczany online, dzięki czemu pracownik ma zawsze dostęp do aktualnych informacji
 • dostęp do szczegółowych składników wynagrodzenia
 • możliwość zgłaszania urlopów on-line oszczędza czas potrzebny na proces zatwierdzania dokumentów
 • aplikacja pokazuje aktualny wymiar urlopu
 • automatycznie wylicza pozostałe dni i godziny przysługujące pracownikowi
 • planuj grafiki z wyprzedzeniem dzięki automatycznym filtrom
 • informuj pracowników o zleconych nadgodzinach przez platformę on-line
 • rozliczaj pracę nadliczbową z poziomu aplikacji
 • zapewnij możliwość decydowania o sposobie wykorzystania nadgodzin
 • pracownicy mogą aktualizować on-line dane osobowe: adres, rachunek bankowy, oświadczenia i zgłaszanie dzieci do ubezpieczeń
 • pełna digitalizacja danych
 • elektroniczne wnioski o zatrudnieniu pracownika oraz zawarciu lub przedłużeniu umowy
 • samodzielne odbieranie oraz elektroniczne potwierdzenia przekazywania PIT-ów
 • wszystkie dokumenty podatkowe dostępne dla pracowników

Dlaczego warto wybrać program teta?

UJEDNOLICENIE

sprawdzony standard obsługi HR wypracowany przez specjalistów kadr i płac w średnich i dużych przedsiębiorstwach

DIGITALIZACJA

digitalizacja każdego kroku obsługi pracowniczej, która realizowana jest przez pakiet funkcjonalności i mobilne podpisy kwalifikowane

SPRAWNE ROZLICZANIE

automatyczne pobierane dane do wynagrodzeń, dekretacja oraz wymiana danych z instytucjami państwowymi i finansowymi

DODATKOWE USŁUGI

Poza samym wdrożeniem oprogramowania, realizujemy również usługi towarzyszące procesowi przejścia na nowy system, takie jak analizy przedwdrożeniowe, migracje danych, szkolenia oraz parametryzacje programów.

analiza przedwdrożeniowa

Profesjonalne prowadzenie prac projektowych i dokumentacji. Umiejętna i efektywna komunikacja z klientem i zespołem wdrożeniowym.

parametryzacja sysmetów

Dostosujemy aplikacje do specyfiki danej organizacji, spełniając wszystkie wymagania, jakie ma Klient – od parametryzacji modułów po tworzenie dedykowanych interfejsów, modułów czy raportów.

migracja danych

Przejście na nowy system nie musi być trudne, szczególnie jeśli przeprowadzane jest przez profesjonalistów. Oferujemy migrację danych wraz z dostosowaniem formatów między programami.

szkolenia użytkowników

Szkolenia dla nowych użytkowników i administratorów są prowadzone przez nasze doświadczone zespoły, które uczą pracy na systemie. Oferujemy również szeroki wachlarz dodatkowych usług wspierających i bogate materiały szkoleniowe.

aktualizacje aplikacji

Dzięki aktualizacji baz danych i samego programu zyskujesz pewność aktualności dokumentów. Dynamicznie zmieniające się przepisy prawne nie będą już problematyczne.

Chcesz przetestować program?