TETA ME

samoobsługowa platforma

TETA ME to mobilny dostęp do panelu pracownika, dzięki któremu może on sam decydować o poprawności przekazanych danych oraz zmieniać je w razie potrzeby, kontrolować swoje nadgodziny oraz dni urlopowe a także pobierać dokumenty rozliczeniowe.

SAMOOBSŁUGOWA APLIKACJA DLA PRACOWNIKÓW

TETA ME

ZESPÓŁ

aplikacja teta me przeznaczona jest dla pracowników i menadżerów, którzy z poziomu aplikacji mogą zarządzać grafikami, urlopami i wnioskami

DOSTĘP

łatwa w obsłudze aplikacja dostępna jest również na urządzenia mobilne, pozwalając pracownikom na realizacje wielu pracesów poza działem HR

CYFRYZACJA

wysyłanie drogą elektroniczną wniosków do działu kadr i płac pozwala na ograniczenie papierowych wniosków, a elektroniczne akceptacje można otrzymać w każdej chwili

KALENDARZE

indywidualne rozkłady czasu pracy, nawet wielozmianowej, notowanie wszystkich nieobecności, bezpośrednia współpraca z automatycznymi rejestratorami czasu pracy

milestone partner elite teta by unit4

ELITE PARTNERSHIP LEVEL

W Milestone możemy pochwalić się najwyższym poziomem akredytacji Unit4: ELITE Partnership Level for 2022! To szczególne wyróżnienie, ponieważ honoruje pracę całego naszego zespołu i podkreśla wyjątkową jakość usług, które świadczymy. Status Elite jestem najwyższym poziomem akredytacji, który przyznawany jest firmom partnerskim zachowującym wymagające standardy, dzięki ciągłej doskonałości w dostarczaniu rozwiązań UNIT4 swoim klientom i zgodności ze standardem certyfikacji UNIT4.

Teta ME to rozwiązanie dopasowane do pracy zespołowej – menadżerowie mogą swobodnie planować pracę swoich pracowników, moderować wnioskami pracowniczymi oraz rozliczać czas pracy.

Rozwiązanie usprawnia wiele procesów HR, któe mogą odbywać się poza działami kadr i płac, takich jak wnioski urlopowe, wnioski pracownicze (np. o zmianę danych) czy rozliczanie godzin nadliczbowych. Dzięki dostępowi programu na urządzenia mobilne oraz w oknie przeglądarki, Teta jest programem dopasowanym do potrzeb wszystkich pracowników.

DELEGACJE KRAJOWE I ZAGRANICZNE

Program teta pozwala na rejestrację wyjazdów służbowych, weryfikację zaliczek przyznanych na poczet wydatków związanych z odbyciem podróży a także na bieżąco ewidencjonować wszystkie pozostałe koszty, ryczałty czy trasy.

ŁATWE PLANOWANIE PRACY

Planowanie grafików jest jeszcze łatwiejsze – dzięki domyślnym ustawieniom można zaplanować grafiki nie tylko zgodne z prawem, zachowując dobę pracowniczą, ale także z uwzględnieniem naliczonych nagdodzin i dni wolnych pracownika.

MOJE PPK

Składanie deklaracji lub rezygnacji z Pracowniczych Planów Kapitałowych odbywa się w aplikacji – bez konieczności składania papierowych wniosków. 

SAMOOBSŁUGA PRACOWNICZA

Korzyści z wprowadzenia samoobsługi Teta ME pozwalają na usprawnienie pracy całego działu kadr i płac. Dzięki e-wnioskom i elastycznemu planowaniu pracy, zostaje ograniczona ilość dokumentów przepływających przez dział HR. To kolejny krok do pełnej digitalizacji firmy!

PLANOWANIE

Planowanie czasu pracy zgodnie z obowiazązującymi normami i zaplanowanymi urlopami

ROZLICZANIE

Możliwość zgłaszania i rozliczania sytuacji wpływających na czas pracy (nieobecności, urlopy, itp.)

BILANSOWANIE

Informowanie o zleconych nadgodzinach i rozliczeniach pracy nadliczbowej

GENEROWANIE

Szybkie generowanie rocznych PIT-ów i wysyłanie ich bezpośrednio do pracownika

WNIOSKI

Udostępnianie pracownikom aktualizacji danych i możliwość obsługi kadrowej online

ZGODNOŚĆ

Aplikacja jest stale aktualizowana do obowiązujących przepisów i norm czasu pracy

USPRAWNIENIA DZIAŁU KADR

zoptymalizuj pracę swojego zespołu

 • wnioskowanie z każdego miejsca, 24/7
 • system informuje użytkownika o pozostałym wymiarze dni wolnych
 • menadżerowie zdalnie akceptują lub odrzucają wnioski
 • dostęp do informacji o własnym zatrudnieniu oraz danych osobowych zarejestrowanych w systemie
 • aktualne składniki wynagrodzenia widoczne dla pracownika
 • widoczność zgłoszonych do ubezpieczenia członków rodziny
 • siatka współpracowników wraz z możliwością skontaktowania się ze współpracownikami
 • elektroniczna dokumentacja z działem kadr
 • pracownicy zgłaszają swoje potrzeby i zapytania bezpośrednio do specjalisty HR
 • specjaliści HR mają kontrolę nad napływającymi zgłoszeniami
 • dostęp do harmonogramu, w którym udostępniony jest komplet informacji o planowanym czasie pracy, nadgodzinach, urlopach i dyżurach
 • zgodność z Kodeksem Pracy
 • automatyczne rozliczanie czasu pracy
 • decydowanie o sposobie rozliczania nadgodzin
  • informacja podatkowa dociera do pracownika natychmiastowo
  • udostępnianie pracownikom dokumentów podatkowych oraz automatyczna weryfikacja z Ministerstwem Finansów
  • generowanie zestawień związanych z własnym zatrudnieniem (pasek wynagrodzeń, harmonogram pracy, itp.)
  • kontrola wykorzystanego urlopu oraz rozliczenia nadgodzin

  Dlaczego warto wybrać program teta?

  UJEDNOLICENIE

  sprawdzony standard obsługi HR wypracowany przez specjalistów kadr i płac w średnich i dużych przedsiębiorstwach

  DIGITALIZACJA

  digitalizacja każdego kroku obsługi pracowniczej, która realizowana jest przez pakiet funkcjonalności i mobilne podpisy kwalifikowane

  SPRAWNE ROZLICZANIE

  automatyczne pobierane dane do wynagrodzeń, dekretacja oraz wymiana danych z instytucjami państwowymi i finansowymi

  DODATKOWE USŁUGI

  Poza samym wdrożeniem oprogramowania, realizujemy również usługi towarzyszące procesowi przejścia na nowy system, takie jak analizy przedwdrożeniowe, migracje danych, szkolenia oraz parametryzacje programów.

  analiza przedwdrożeniowa

  Profesjonalne prowadzenie prac projektowych i dokumentacji. Umiejętna i efektywna komunikacja z klientem i zespołem wdrożeniowym.

  parametryzacja sysmetów

  Dostosujemy aplikacje do specyfiki danej organizacji, spełniając wszystkie wymagania, jakie ma Klient – od parametryzacji modułów po tworzenie dedykowanych interfejsów, modułów czy raportów.

  migracja danych

  Przejście na nowy system nie musi być trudne, szczególnie jeśli przeprowadzane jest przez profesjonalistów. Oferujemy migrację danych wraz z dostosowaniem formatów między programami.

  szkolenia użytkowników

  Szkolenia dla nowych użytkowników i administratorów są prowadzone przez nasze doświadczone zespoły, które uczą pracy na systemie. Oferujemy również szeroki wachlarz dodatkowych usług wspierających i bogate materiały szkoleniowe.

  aktualizacje aplikacji

  Dzięki aktualizacji baz danych i samego programu zyskujesz pewność aktualności dokumentów. Dynamicznie zmieniające się przepisy prawne nie będą już problematyczne.

  Chcesz przetestować program?