Płace i kadry

Umowy cywilnoprawne

Świadczenia socjalne

Płatności Bankowe

BHP

Zarządzanie strukturą organizacyjną

Rozliczanie czasu pracy

Planowanie hamonogramów indywidualnych i grupowych

Walidacje zgodności hamonogramu

Rejestr wyjść i wejść

Ewidencja zleceń nadgodzin

Pulpit Pracownika i Kierownika

Wnioski kadrowe

PIT’y i paski płacowe

Komunikator z działem HR

Oceny okresowe

Szkolenia

Rekrutacja i MBO

 

Potrzebujesz więcej informacji?


lub tradycyjnie na kontakt@milestonedw.pl

+48 881 667 808

Szybkie raporty dostosowane do potrzeb biznesu

Rozbudowany i elastyczny mechanizm wyświetlania oraz raportowania danych umożliwa budowanie dowolnych spersonalizowanych raportów dostosowanych do potrzeb każdej organizacji. W efekcie nie tylko dział HR, ale i kadra zarządzająca będzie mogła podejmować trafne decyzje biznesowe w oparciu o potrzebne w danej chwili informacje

Workflow – przepływ pracy przyspieszający manualne procesy

Oszczędź czas pracy dzięki wbudowanym mechanizmom, które wyręczą Cię w codziennych obowiązkach. Automatyczne obiegi dokumentów, powiadomienia, importy i inne akcje spowodują, że praca jeszcze nigdy nie była tak prosta!

Wielofirmowość

Pełna obsługa wielofirmowości gwarantuje wsparcie biznesu nawet w najbardziej skomplikowanych i rozbudowanych organizacjach. Dzięki tej możliwości TETA HR funkcjonuje w największych grupach kapitałowych w Polsce.

Pełna mobilność – TETA ME

Samoobsługa pracownicza jeszcze nigdy nie była tak dostępna. TETA ME to w pełni mobilne rozwiązanie dedykowane pracownikom i kierownikom, które dzięki zastosowaniu odpowiedniej technologii dostosowuje obraz do urządzenia, na którym jest wyświetlane. W efekcie umożliwia to łatwą obsługę na wszystkich dostępnych urządzeniach mobilnych.