Triva ERP

program klasy premium

Triva to eksperckie narzędzie do efektywnego zarządzania firmą w każdym dziale – księgowym, kadrowym czy handlowym. Dostosuj go sam pod swoje wymagania!

KONFIGUROWALNOŚĆ I PRZEJRZYSTOŚĆ

poznaj program triva

BEZPIECZNY

System Triva ERP jest zaawansowany technologicznie, dzięki czemu masz pewność, że informacje nie są narażone na niebezpieczeństwo.

WYDAJNY

Program może obsługiwać nawet kilka tysięcy stanowisk jednocześnie, dbająć o ciąłość pracy każdego użytkownika

ZGODNY

Triva jest na bieżąco aktualizowana perzez zespół specjalistów z Polski, którzy dbają o zgodność z aktualnymi przepisami
i ustawami.

System Triva charakteryzuje się doskonałym wpasowaniem w duże przedsiebiorstwa – dzięki niezwykłej wydajności programu jednocześnie może go obsługiwać wiele osób, bez zakłócania sobie pracy. Przejrzystość obsługi i prosta konfigurowalność to dodatkowe czynniki, które pomagają w jego obsłudze – pozwalają na stworzenie indywidualnych widoków kokpitów, dopasowanych do konkretnych osób i ich obowiązków.

Triva zapewnia obsługę całej Firmie – począwszy od działu kadr i HR, po księgowość i handel, kończąc na sprzedaży. Usprawnienie przepływu informacji między poszczególnymi działami pozwala na zoptymalizowanie pracy i poprawienie wyników efektywności.

Program Triva ERP jest oparty na najnowszych technologiach, rozwijającymi się wraz z rozwojem Firmy. Dodatkowym aspektem jest fakt, że program jest w pełni mobilny, pozwalając na realizację swoich zadań w dowolnym miejscu i o każdej porze.

KOKPITY – INDYWIDUALNA PRACA

Program Triva charakteryzuje się dużą elastycznością w swoim wyglądzie – każdy użytkownik może dopasować kokpit i wyświetlające się na nim wskaźniki i elementy pod indywidualne preferencje.

WORKFLOW – AUTOMATYZACJA I PROCESU

Standaryzowanie procesów biznesowych i automatyzowanie procesów nigdy nie było prostsze – system Triva pomaga w różnych elementach zarządzania, takich jak generowanie zadań do wykonania i przypisywania ich do konkretnego pracownika oraz w przejściu od jednej do kolejnej aktywności. Dzięki temu każdy etap projektu jest monitorowany, a kolejne działania planowane jeszcze skuteczniej.

CIĄGŁE AKTUALIZACJE

Triva to nowoczesne narzędzie do zarządzania firmą, które jest nieustannie dopasowywane do przepisów i regulacji prawnych wpływających na działanie przedsiebiorstwa. Przez regularne aktualizowanie masz pewność, że system jest zawsze zgodny ze stanem prawnym.

Triva – moduły

KARY I PŁACE

Najwyższe standardy obsługi pracowników, zawsze zgodne z przepisami.

MAJĄTEK TRWAŁY

Inwentaryzacje, terminarze konserwacji i ewidencje w jednym miejscu.

KSIĘGOWOŚĆ

Wykonywanie przelewów, windykacje, automatyzacja ewidencji i zestawień księgowych.

SPRZEDAŻ I ZAKUPY

Usprawnienie procesów zamówień i kontaktów z kontrahentami, faktury, raporty, kartoteki towarów.

Dlaczego warto wybrać program Triva?

+

ELASTYCZNOŚĆ

systm rozwija się wraz z rozwojem firmy, a indywidualne kokpity pozwalają na dowolną konfigurację

MOBILNOŚĆ

program dostępny jest na wszystkich urządzeniach mobilnych a także w chornionej i bezpiecznej chmurze

INTEGRALNOŚĆ

istnieje możliwość integracji z innymi systemami, gwarantując pełen przepływ integracji i wysoką wydajność

DODATKOWE USŁUGI

Poza samym wdrożeniem oprogramowania, realizujemy również usługi towarzyszące procesowi przejścia na nowy system, takie jak analizy przedwdrożeniowe, migracje danych, szkolenia oraz parametryzacje programów.

analiza przedwdrożeniowa

Profesjonalne prowadzenie prac projektowych i dokumentacji. Umiejętna i efektywna komunikacja z klientem i zespołem wdrożeniowym.

parametryzacja sysmetów

Dostosujemy aplikacje do specyfiki danej organizacji, spełniając wszystkie wymagania, jakie ma Klient – od parametryzacji modułów po tworzenie dedykowanych interfejsów, modułów czy raportów.

migracja danych

Przejście na nowy system nie musi być trudne, szczególnie jeśli przeprowadzane jest przez profesjonalistów. Oferujemy migrację danych wraz z dostosowaniem formatów między programami.

szkolenia użytkowników

Szkolenia dla nowych użytkowników i administratorów są prowadzone przez nasze doświadczone zespoły, które uczą pracy na systemie. Oferujemy również szeroki wachlarz dodatkowych usług wspierających i bogate materiały szkoleniowe.

aktualizacje aplikacji

Dzięki aktualizacji baz danych i samego programu zyskujesz pewność aktualności dokumentów. Dynamicznie zmieniające się przepisy prawne nie będą już problematyczne.

Chcesz przetestować program?