Bezpieczeństwo IT

SYSTEMY ZARZĄDZANIA BEZPIECZEŃSTWEM – ataki cyberprzestępców i współczesne zagrożenia w sieci są coraz bardziej wyszukane. Przykładem może być Ransomware Petya. Przeciętne zabezpieczenia i zwyczajne programy antywirusowe już nie wystarczają, biorąc pod uwagę nowe wytyczne, które wejdą wraz z dyrektywą o RODO w 2018 roku. Poznaj nowoczesne zabezpieczenia sieciowe, dzięki skorzystaniu z technologii opartej na systemach IPS, ISA, ASA, AMP, UTM, Cisco Umbrella.
UPS-y – BEZPIECZEŃSTWO ZASILANIA AWARYJNEGO – nagły zanik zasilania w wyniku awarii elektrycznej naraża organizacje na wiele niebezpieczeństw. Czy zdarzyło Ci się utracić dane? Serwery przestały działać? Nawet kilkuminutowy brak zasilania może zakłócić funkcjonowanie firmy oraz narazić na straty finansowe. Rozwiązaniem są systemy zasilania gwarantowanego UPS (Uninterruptible Power Supply), które zapewnią ciągłość w dostawie energii. Nasi eksperci pomogą w doborze zasilacza, dostarczą i zainstalują sprzęt.
SERWEROWNIA INTELIGENTNA – przechowywanie informacji o infrastrukturze w rozproszonych zasobach, różnych bazach, problemy z integracją, to tylko niektóre z wyzwań w zarządzaniu środowiskiem IT. Rozwiązaniem jest serwerownia inteligentna. Zaprojektujemy i zbudujemy sieć spełniającą wymogi wydajności i bezpieczeństwa. Na serwerownię inteligentną składa się szereg elementów takich jak: serwery, macierze, urządzenia sieciowe, okablowanie, szafy rack, zasilanie awaryjne, wirtualizacja, monitorowanie środowiska.

Masz więcej pytań?

Skontaktuj się z nami, aby umówić darmową i niezobowiązującą prezentację systemu!

Obsługujemy firmy w całym kraju, w formie spotkań w siedzibie klienta lub zdalnego połączenia online!