USŁUGI KROK PO KROKU

Profesjonalna analiza przedwdrożeniowa

Jesteśmy świadomi tego, że każda Firma charakteryzuje się swoimi specyficznymi wymogami. Dlatego przed rozpoczęciem każdej współpracy szczegółowo przeprowadzamy analizy tego, jakie rozwiązania najlepiej dobrać i jakie oczekiwania na spełnić oprogramowanie.

Parametryzacja systemów HR i ERP

Dostosujemy aplikacje do specyfiki danej organizacji, spełniając wszystkie wymagania, jakie ma Klient – od parametryzacji modułów po tworzenie dedykowanych interfejsów, modułów czy raportów.

Migracja danych

Przejście na nowy system nie musi być trudne, szczególnie jeśli przeprowadzane jest przez profesjonalistów. Oferujemy migrację danych wraz z dostosowaniem formatów między programami.

Szkolenia użytkowników i administratorów

Szkolenia dla nowych użytkowników i administratorów są prowadzone przez nasze doświadczone zespoły, które uczą pracy na systemie. Oferujemy również szeroki wachlarz dodatkowych usług wspierających i bogate materiały szkoleniowe.

Kompleksowe zarządzanie projektami

Wspieramy na każdym etapie wdrożenia, podchodząc indywidualnie do każdego projektu. Nasz profesjonalizm i umiejętna komunikacja pomagają zarządzać projektami w sposób kompleksowy.

Aktualizacja aplikacji

Dzięki aktualizacji baz danych i samego programu zyskujesz pewność aktualności dokumentów. Dynamicznie zmieniające się przepisy prawne nie będą już problematyczne.

Opieka serwisowa/hot-line

Nasza opieka serwisowa nie ogranicza się tylko do wgrania programu, ale i do supportu w różnych formach – hot-line, SLA a nawet dalsze indywidualne dopasowywanie programu.

szkolenia po wdrożeniu enova

Szkolenia po wdrożeniu

Szkolenia z użytkowania programu można wykonywać również po wdrożeniu, w trakcie pracy w programie – jako uzupełnienie wiedzy, lub dla nowozatrudnionych pracowników.

Masz więcej pytań?

Skontaktuj się z nami, aby umówić darmową i niezobowiązującą prezentację systemu!

Obsługujemy firmy w całym kraju, w formie spotkań w siedzibie klienta lub zdalnego połączenia online!