Upgrade i update aplikacji oraz baz danych

Aktualizacja oprogramowania

 

Zmieniające się przepisy prawne wymuszają konieczność aktualizacji systemów informatycznych. Najczęściej do poprawnego działania aplikacji wymagana jest także aktualna wersja bazy danych. Z tego powodu Milestone Dom Wdrożeniowy jest w stanie przeprowadzić kompleksowy upgrade systemu HR i ERP oraz niezbędnej infrastruktury IT.

Program zawsze aktualny – enova365 i Teta

 

Dynamicznie zmieniające się przepisy prawne mogą stanowić nie lada problem dla programów kadrowo-płacowych. Programy modułowe, takie jak enova365, lub dedykowane dużym firmom Teta, dzięki bogatym aktualizacjom pomagają nadążać za zmieniającymi się przepisami bez konieczności większych zmian w programie.

Nasz zespół wykwalifikowanych wdrożeniowców i konsultantów dba o to, aby wszystkie bazy danych były zawsze aktualne. Dzięki opiece powdrożeniowej czuwają oni nad wszystkimi aspektami, które wymagają zmian.

Dlaczego należy wykonywać aktualizacje?

 

Posiadanie aktualnej wersji programu to nie tylko gwarancja dostosowania do aktualnych przepisów, ale również bezpieczeństwo używanej aktualizacji. Najnowsze wersje mają zawsze najaktualniejsze informacje dotyczące baz danych.

Przy okazji aktualizacji przepisów warto również sprawdzić poprawność wszystkich danych pracowników lub użytkowników. Pomoże to uniknąć błędów i przedawnionych informacji oraz oczyścić bazę danych z niepotrzebnych informacji

Bezpieczna infrastruktura IT

 

Sam program to jednak nie wszystko – zabezpieczenie programu jest równie ważne, co jego aktualność. Dlatego proponujemy kompleksowe rozwiązania IT, które pomagają utrzymać program w bezpiecznych warunkach. Więcej o rozwiązaniach przez nas proponowanych znajdziesz w dedykowanej zakładce usługi IT. 

Chcesz przetestować program?