Strona główna Usługi Migracja danych

Migracja danych

Migracja danych z oraz do systemów TETA i enova365

Czym jest migracja danych między programami?

Migracja danych to jeden z bardziej skomplikowanych i pracochłonnych elementów wdrożenia. Zazwyczaj obejmuje eksport informacji z jednego rozwiązania, dostosowanie formatu danych i na końcu zaczytanie ich do drugiego systemu. Dane pochodzące z innego programu mogą mieć różne formaty, warto więc zaufać specjalistom i powierzyć w ich ręce konwersję i konfiguracje tych ustawień.

Dlaczego migracja danych jest tak ważna?

Rzetelność i wyjątkowa dokładność na etapie przeniesienia danych to gwarancja na uruchomienie nowej aplikacji z sukcesem. Ten moment wdrożenia dobrze jest zweryfikować kilka razy, aby uniknąć powstania błędów danych, co może spowodować wielką lawinę gorzkich konsekwencji.

Warto również pamiętać, że zmiana oprogramowania często jest przejściem z bardzo starego programu. To idealny moment aby zweryfikować poprawność wszystkich danych i uporządkować wszystkie informacje.

Ukończenie prac nad migracją wszystkich danych do nowego systemu to już ostatnia faza projektu. Konwertowanie plików może wydawać się karkołomnym zajęciem, ale eksperci Milestone są w stanie przenieść dane niemal z każdego systemu. Po zgraniu wszystkich danych program jest gotowy do użytku i pierwszych testów.

Masz więcej pytań?

Skontaktuj się z nami, aby umówić darmową i niezobowiązującą prezentację systemu!

Obsługujemy firmy w całym kraju, w formie spotkań w siedzibie klienta lub zdalnego połączenia online!

Zapisz się do naszego newslettera!

Wszystkie najważniejsze informacje - zawsze na Twoim mailu!

Zgadzam się na wysyłkę newslettera.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych zgodnie z polityką prywatności.