Strona główna Usługi Parametryzacja systemów HR i ERP

Parametryzacja systemów HR i ERP

Parametryzacja funkcjonalności systemów HR i ERP

Dlaczego parametryzacja funkcji programu jest istotna?

Parametryzacja systemów HR i ERP oraz ich funkcji ma na celu dostosowanie aplikacji do specyfiki danej organizacji. Jako Milestone Dom Wdrożeniowy zdajemy sobie sprawę, że każde wdrożenie rozwiązania informatycznego będzie na swój sposób unikalne, tak samo jak potrzeby i oczekiwania naszych Klientów.

Wdrożenie nowego systemu informatycznego jest ważnym wydarzeniem w każdej organizacji, dlatego dopełniamy wszelkich starań, aby dokładnie określić wymagania indywidualne, jakie ma spełniać dany program.

Jakie obszary obejmuje parametryzacja?

Przed wyborem programu HR lub ERP warto pochylić się nad jego modułowością. To istotna funkcja, która pozwala przedsiębiorstwu dopasowywać zakres programu wraz z rozwojem firmy. Skrojenie programu na zamówienie nie jest możliwe, ale dzięki naszym pracom jesteśmy w stanie wdrożyć takie zmiany, które dopasują funkcje do konkretnych wymagań.

Warto pamiętać, że parametryzacja może obejmować nie tylko wbudowane funkcjonalności modułów, ale i obszary wykraczające poza standard oprogramowania. Mogą to być na przykład dedykowane raporty, które przedstawiają wybrany zakres danych lub spersonalizowane interfejsy. (np. dedykowane raporty, interfejsy, dodatki programistyczne rozszerzające standardową funkcjonalność).

W zakres parametryzacji wchodzi również rozszerzenie standardowej funkcjonalności o dodatki programistyczne. Wdrażanie takich rozwiązań przez naszych ekspertów i konsultantów jest gwarancją dopasowania wszystkich potrzeb danego przedsiębiorstwa o konkretne wymagania.

Kto przeprowadza parametryzację?

Parametryzacją funkcjonalności systemów HR i ERP do konkretnych wymagań zajmują się nasi konsultanci i wdrożeniowcy, którzy swoją fachową wiedzą i zaangażowaniem doradzają w sprawie indywidualnych składników poszczególnych funkcji. Określone w analizie przedwdrożeniowej indywidualne parametry są sukcesywnie wdrażane w programie, aby użytkowanie odbywało się według wybranych parametrów.

Masz więcej pytań?

Skontaktuj się z nami, aby umówić darmową i niezobowiązującą prezentację systemu!

Obsługujemy firmy w całym kraju, w formie spotkań w siedzibie klienta lub zdalnego połączenia online!

Zapisz się do naszego newslettera!

Wszystkie najważniejsze informacje - zawsze na Twoim mailu!

Zgadzam się na wysyłkę newslettera.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych zgodnie z polityką prywatności.