Szkolenia po wdrożeniu

szkolenia po wdrożeniu enova

Szkolenia użytkowników po wdrożeniu

Dlaczego warto dalej szkolić?

Szkolenia po wdrożeniu odpowiednie są dla osób, które zostały niedawno zatrudnione w przedsiębiorstwie, a nie mają doświadczenia w pracy na programie. Taka osoba może uzyskać wiedzę niezbędną do użytkowania programu i optymalnej pracy bez popełniania błędów. Również po ważnej aktualizacji programu warto zasięgnąć wiedzy z zakresu zmienionych funkcji, aby móc korzystać z narzędzia w pełni jego możliwości.

Jak wyglądają takie szkolenia?

Formę szkoleń zawsze dostosowujemy do wymagań klienta. Możliwe są szkolenia w siedzibie klienta lub online. Podczas szkolenia dedykowany konsultant omawia pierwsze kroki w programie, pokazuje jak realizować obowiązki oraz przechodzi przez wszystkie funkcje programu, z których dany użytkownik będzie korzystał.

Z czego przeprowadzamy szkolenia użytkowników?

Szkolenia przeprowadzamy z programów i modułów, których używa dana firma. W swoim portfolio mamy szkolenia z programu TETA – zarówno HR, jak i ME. Program ten polecany jest szczególnie dużym przedsiębiorstwom, które zatrudniają setki pracowników.

Istnieje również możliwość szkolenia z programu enova365. Jako Milestone realizujemy wdrożenia z zakresu modułów: księgowego, kadrowego oraz handlowego. Dostosowujemy program do wymagań klienta, elastycznie modyfikując moduły. Właśnie dlatego ważna jest realizacja dedykowanego szkolenia, ponieważ wiele funkcji jest dedykowanym tylko firmie.