Sezon urlopowy to gorący okres nie tylko przez pogodę, również przez ilość napływających wniosków. Dzięki enova365 oraz modułowi Pulpit Pracownika i Kierownika proces ten może być znacznie łatwiejszy. Jak zautomatyzować ten proces i wprowadzić samoobsługę pracowniczą? Darmowy webinar Milestone pokaże, że to znacznie prostsze niż myślisz!

Zarejestruj się na wydarzenie już teraz: kliknij tutaj i zarezerwuj swoje miejsce!

Program enova365 to modułowy system do zarządzania kadrami i płacami. Panel Pracownika i Kierownika pomaga zautomatyzować procesy w firmie oraz ograniczyć przepływ dokumentów, jednocześnie wspomagając cyfryzację przedsiębiorstwa.

Milestone Dom Wdrożeniowy zaprasza na bezpłatny webinar pokazujący najważniejsze funkcje, skróty i zasady programu enova365, najlepszego programu do prowadzenia działu Kadr i Płac (HR).

Agenda spotkania zostanie przekazana wkrótce. Dla wszystkich uczestników po szkoleniu przesłany będzie nasz autorski e-book!

Czym jest Pulpit Pracownika i Kierownika?

To pierwszy krok do wprowadzenia samoobsługi pracowniczej. Ten moduł programu enova365 pomaga kontrolować stan urlopów oraz nadgodzin, grafików i zmian przez pracownika, bez konieczności stałej ingerencji przełożonego. System wniosków urlopowych ogranicza biurokrację – zgłaszane i wysyłane bezpośrednio do przełożonego omijają dział kadr, a przy zaakceptowaniu od razu zliczają się do pozostałego ekwiwalentu.

Więcej na ten temat dowiesz się tutaj: Pulpit Pracownika i Kierownika, oraz rejestrując się na nasz darmowy webinar!