Obieg dokumentów i cała związana z tym papierologia w firmie może stać się zmorą każdego przedsiębiorcy, zwłaszcza w obliczu konieczności lub wyboru pracy zdalnej. Twoje procesy w firmie coraz bardziej się przenikają, pracownicy potrzebują odpowiednich informacji a dokumenty piętrzą się w nieładzie? Może czas pomyśleć o systemie zarządzania przepływem pracy. 

Mowa o workflow, czyli narzędziu  w systemie enova365, zapewniającym intuicyjną organizację i automatyzację Twojej pracy. Od tej pory procesy będą się bezkolizyjnie przenikać pomiędzy poszczególnymi działami. Jedną z zalet tego rozwiązania jest zdalny obieg dokumentów, który dzięki systemowi DMS (Document Management System) zapewnia operacje związane z danymi, w postaci: przechowywania, porządkowania, udostępniania oraz archiwizowania dokumentów. System jest w stanie rozpoznać nawet pliki graficzne lub w formacie pdf. 

Workflow oznacza także inne ułatwienia, takie jak np. harmonogram zadań enova365, konfigurowany zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. Od tej pory nie musisz pamiętać o terminach, np. zaległych płatności swoich dłużników czy rozpoczęcia któregoś z zaplanowanych procesów. Harmonogram będzie nad tym panować i przypomni Ci o wszystkim w odpowiednim czasie. 

Workflow to wsparcie, które może usprawnić wiele obszarów Twojej firmy, np.  rozliczanie delegacji, generowanie raportów czy bieżące przypisywanie zadań odpowiednim pracownikom. W dobie większego zainteresowania trybem pracy zdalnej system ten zapewnia automatyczną rekrutację, niewymagającą bezpośredniego kontaktu z kandydatem. 

Jeśli potrzebujesz zorganizowanego systemu przepływu informacji, automatyzacji działań i swobodnego przepływu dokumentów, workflow enova365 to rozwiązanie idealne dla Ciebie. Pozwól sobie na system do zadań specjalnych!